Радник Черновецького знявся у "порноказці"?

7 грудня 2007, 17:48

Дітям до 16 цей фоторепортаж дивитися не рекомендується. Адже йдеться про "порно"! Причому "порно", у якому взяли участь досить відомі люди.

Відома українська фото-художниця Леся Мальська вирішила погратися у "Порноказки". І в цьому їй допомогли відомі публічні люди країни.

У ролі лося, лисиць, білок, лебедів і вовка - рок-музиканти, політики, письменники і художники.

Вони відтворюють найбільш впізнавані сценарії особистого життя: ревнощі, бажання володіти, страх, острах самотності.

Проходили пікантні зйомки у нічному Голосіївському лісі. Однак, через те, що обличчя відомих людей ховаються під масками тварин, впізнати їх важкувато. Маски, до речі, були виготовлені за ескізами художниці та жінки художника Іллі Чічкана Маші Шубіної. Залишається вгадати, хто є хто...

Між тим, як повідомляють в агентстві, яке займається піаром експозиції Лесі Мальської, позували фото-художниці, зокрема, екс-музикант "Океану Ельзи" Юра Хусточка, пиьсменник Фрідлянд, директор "Березницький-гелері" Євген Березницький, співак Андрій Кравчук, а також радник Черновецького з питань свободи слова Казбек Бектурсунов.

Щоправда, сам Бектурсунов свою участь у фотопроекті Мальської у якості натурщика заперечує.

"Моя скромна участь у цьому проекті обмежилася скромною порадою передати вам фотографії для публікації. З розрахунком на деякий резонанс. Резонанс є. Є і безглузда помилка", - стверджує радник київського мера ТаблоIDу.

Фото-художниця Леся Мальська побавилася у "Порноказки". У ролях пташок та інших живих істот - відомі публічні люди

Можливо, хтось з цих молодиків Андрій Кравчук, а хтось - Юрій Хусточка, який колись грав в "Океані Ельзи"

Отакі от дятли залітають іноді в Голосіївський ліс. А ще піар-агентствм повідомляється, ніби участь у фотосесії взяв і Казбек Бектурсунов, щоправда, сам він це заперечує

Гуси-лебеді

Вгадаєте, хто є хто? :)

Фотографії надані Лесею Мальською та агентством Pillar

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали