Болгарська зірка Анелія повторила вбивство "ВІА Гри". ВІДЕО

29 лютого 2008, 11:12

Днями відома болгарська співачка Анелія запустила у ротацію кліп на пісню "Слід кохання". І все б нічого, ну випустила, то й випустила, тим більше болгарська ж естрада.

Однак це відео зарубіжної зірки має дивовижну схожість із кліпом популярного українського гурту "ВІА Гра", який вийшов у прокат понад рік тому.

КЛІП "ВІА ГРИ" "ЦВЕТОК И НОЖ" ДИВІТЬСЯ ТУТ:

КЛІП АНЕЛІЇ "СЛЕДА ОТ ЛЮБОВТА" ДИВІТЬСЯ ТУТ:

Йдеться про роботу на пісню "Цветок и нож", тоді у зйомках і записі пісні брали участь супер-білявка Віра Брежнєва, темненька Оля Корягіна та рудоволоса Аліна Джанабаєва.

Менеджери "ВІА Гри" спершу майже проігнорували новину. Однак, побачивши кліп болгарського виробництва, зрозуміли, що справа серйозна.

"Просто так я це не залишу!" - обурено заявив продюсер групи Дмитро Костюк.

Болгарський кліп - майже суцільний плагіат. Щоправда, у відео "Цветок и нож" три дівчини, а у "Сліді кохання" - одна, Анелія.

Однак і там, і там коханий героїні гине, при цьому у кадрі фігурує скривавлений ніж, а потім із руками по лікоть у крові пані йде дощовим містом серед машин і ридає.

Навмисно чи не навмисно болгарський продукт повторює український, однак схожості вистачає. Можливо, Анелія і не відає про махровий плагіат. А може, співачку підставив тамтешній кліпмейкер, якому ліньки було вигадувати щось нове, і він просто стягнув ідею відео у "ВІА Гри".

Кінцівка у кліпах, щоправда, трішечки різниться. Українська дівчина-вбивця вмирає, вочевидь, від розрива серця, на лікарняному столі у в'язниці. А от у болгарської красуні до тюрми справа щось не доходить, а у кареті "Швидкої" серце остаточно зупиняється у хлопчини.

Між іншим, нещодавно саме "Цветок и нож" було номіновано на MTV Russia Music Awards 2007, як кращий кліп.

За матеріалами "Комсомольської правди в Україні" та www.youtube.com

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали