Під "чорнуху", коньяк і голих дівчат Мочанов розповів, скільки коштує чоловіча плоть

26 вересня 2008, 17:07

У четвер київський бомонд мав щонайменше два місця, куди податися, де потусуватися. Якщо у "Будда-Барі" цього вечора зібрався весь цвіт українського гламуру, то в іншому відомому нічному клубі столиці було спекотно й без цього. Тут панувало свято чорного гумору від гарячих білоруських хлопців.

Відома любителям КВН команда "ЧП" з Мінська підготувала українській публіці свою "чорнушну" спецпрограму, що переважно складалася з рясно приперчених жартів "про це".

Гостей з порогу пригощали "біло-руським" коктейлем "White Russia"...
...і жорстоко обдурювали

Посміятися до нічного клубу збіглися й деякі українські селебрітіз. Так, були помічені: співак Діля з богемною супутницею, екс-продюсер Тіни Кароль Олег Чорний та його новий проджект - дівоче тріо "Заклепки", телеведучий-автогонщик Олексій Мочанов з гітарою і футболіст Влад Ващук у кльошах та жакеті.

Продюсер з символічним цього вечора прізвищем "Чорний" і ведучий Юрій Кот розпочали КВН з "розминки"

До речі, поки його дружина Маргарита Січкар відривалася на іншій тусовці, Ващук проводив вечір у компанії двох чарівних дівчат. А ще намагався з'ясувати у хлопців з Мінська - вони "помаранчеві" чи "голубі".

Мочанов прийшов з гітарою і "замочив" усіх своїми жартами
Для Ділі чорні жарти почалися вже при проході через охорону
З перших хвилин початку шоу стало зрозуміло, чому вхід на нього був заборонений для неповнолітніх. Адже від жартів білорусів червоніли навіть стіни нічного клубу, який бачив на своєму віку чимало.
Ващук вирішив у відсутності дружини трошки розслабитись

Спочатку КВНщики запалили загал національною грою, змусивши на привітання "Добрый вечер" відповідати хором: "Пошел в ж...у".

Мочанов був в ударі. На питання про сексуальну орієнтацію гонщик віджартувався: "Один раз - не п...с"

До імпровізованої розминки ЧПшники залучили гостей, знайшовши в особі Олексія Мочанова достойного суперника своїм жартам.

Коли ведучий вечора Сєрьога зголосився роздягтися за 50 000 доларів, Мочанов з друзями зробив і озвучив деякі свої підрахунки: враховуючи, що чоловічий статевий орган в середньому досягає довжини 18 см, оголення одного сантиметру Серьогіної чоловічої плоті коштуватиме не менше 2700 у.о.

ЧПшників весь вечір не відпускала сексуальна тема...

Не забули білоруські жартівники познущатися і з українських політиків. Дісталося і Ющенку, і Тимошенко, і Януковичу, і навіть Луценку.

Кульмінація шоу - голі дівчата, яких намазазують фарбою чоловічі руки
З сідниць однієї з дівчат зробили м'яч

У шоу "ЧП" було все: і спецкліп, і співи, і танці, і шоу-балет, й імпровізована розминка, і навіть боді-арт, виконаний на тілах двох довготелесих "шестикласниць".

Закінчили ЧП своє чорне шоу кардебалетом

Щоправда, гумор хлопців впродовж вечора не піднімався вище поясу. Не пощадили ЧПшники нікого - ні чоловіків, ні жінок, ні геїв, ні лесбійок, ні навіть... некрофілів. От такий він чорний гумор по-білоруськи.

Фото Артема Жавроцького

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали