Юлія Nelson записує дебютний альбом

24 жовтня 2008, 13:18

Після нетривалої перерви і розставання із продюсером Русланом Квінтою, Юлія Nelson змінила свій музичний напрямок на фанк. А незабаром співачка зачинилася у студії для запису дебютного альбому.

"Це буде мій дебютний альбом. Його вихід був відтягнений у зв'язку зі зміною музичного стилю", - розповідає Nelson.

"Зі старого матеріалу ми залишили тільки дві пісні, що вже відротовані - ""Ветер" і "Дай мне любви". Альбом буде фанковий, і у створенні кожної пісні я брала безпосередню участь", - зізнається вона.

"Цілими днями сидимо на студії, записуємо нові пісні. Матеріал буде дуже незвичайний і оригінальний", - обіцяє Nelson.

А минулого тижня на одній з провідних і вибагливих до музичного продукту радіостанцій з успіхом відбулася прем'єра нової пісні Nelson - "Это...".

Юлія Nelson змінила продюсера і стиль

При цьому новинка одержала дуже доброзичливі відгуки від найжорсткіших критиків.

"Перший сингл, який вийде, буде дуже напористий і емоційний. Нарешті я зможу розкрити усі свої вокальні здібності по повній. Пісня дуже важка у виконанні і співається у постійному надриві", - запевняє Юля.

"Это..." - пісня про кохання. Але головна її родзинка у тому, що у тексті жодного разу не згадується слово "кохання". Воно завуальовано під словом "это", - каже Nelson

Автор слів нової пісні Юлі - Олексій Первін, її друг і, за словами співачки, дуже талановитий молодий автор. Автор музики - затребуваний нині бітмейкер - RC The One.

А зйомки відео на нову пісню заплановані на початок листопада.

За матеріалами прес-служби Nelson

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали