Як комуністи напоумлюють утриманку Джеймса Бонда Куриленко

25 жовтня 2008, 11:45
Загадкові Комуністи Петербурга і Ленобласті затаврували як кіноутриманку Джеймса Бонда Ольгу Куриленко, виконавицю ролі дівчини агента 007 у "Кванті милосердя".

Саме так називають активісти Міжрегіональної організації "Комуністи Петербурга і Ленобласті" акторку у відкритому листі, розміщеному на їхньому сайті.

Комуністи Петербурга і Ленобласті проти Олі

"Від імені всіх комуністів звертаємося ми до тебе, блудна дочко нещасливої України і дезертирко слов'янського світу Ольга Куриленко", - починається заледве адекватний лист комуністів до Олі.

"Радянська Україна і весь Союз безкоштовно тебе вчили, лікували, виховували, то ніхто не знав, що ти здійсниш акт інтелектуальної і моральної зради - підеш у кіноутриманки Бонда, який вбив, відповідно до фільмів про шпигуна, сотні радянських людей і громадян країн соцтабору - кубинців, в'єтнамців, північнокорейців, китайців і нікарагуанців", - йдеться далі у листі.

Комуністи звинувачують Куриленко у тому, що вона купилася "на багатство і послужний донжуанський список" "ворога радянського народу диверсанта й убивці кривавого Джеймса Бонда-007".

"Хто тобі, Олю, заважав зіграти кохану жінку справжніх героїв - Штирліца, Щорса, Ковпака, Ярослава Галана, Петра Симоненка?!" - обурюються члени "космічної" організації.

"Хто тобі, Олю, заважав зіграти кохану жінку справжніх героїв - Штирліца, Щорса, Ковпака, Ярослава Галана, Петра Симоненка?!"

"Але ж ні, ти погодилася стати подругою людини, яка десятки років за завданнями Тетчер і Рейгана руйнувала СРСР, країну, де ти народилася. Це Бонд підкладав бомби під радянські заводи, сипав отруту в наші колодязі, проникав під виглядом двірника у квартири радянських людей", - додається у листі.

Олі дорікають у тому, що вона почала зі зйомок негліже у сумнівних журналах і врешті добралася до обіймів американського шпигуна.

"Невже ти хочеш, щоб Україна стала колонією США, а кримських дівчат ґвалтували жорстокі й тупі американські десантники?!" - запитують у акторки перейняті її творчістю комуністи.

За такі сцени комуністи, певно, також дорікнули б Олі
Стопкадри з фільму 2006-го року "Le Serpent" ("Змій")

"Ти дійшла до того, що подарувала Бонду пляшку горілки і вихваляєшся цим. Чи знаєш, що робили у дні Великої Вітчизняної війни з жінками, які приймали окупантів?! Де ж твій патріотизм? Адже ти носила червону краватку", - розпачливо намагаються достукатися до байдужої зірки палкі комуністи.

"Життя довге, Оля, і каяття обов'язкове прийде до тебе, але буде вже запізно. Твій родич Герой Радянського Союзу Володимир Куриленко, червоний партизан, упав смертю хоробрих під Смоленськом у важкому і суворому 42-му, а ти підносиш Бонду горілочку й даруєш свої принади. Де твоя совість? Відмовся краще тоді від свого прізвища!" - закликають стражденні фанатичні дописувачі Куриленко.

Комуністи, називаючи Куриленко "бездумною красунею" дорікають їй: "Твої однолітки беруть участь у демонстраціях проти НАТО, а ти ніжишся на Лазурному узбережжі. Як могла ти у важку годину залишити Батьківщину?!"

Комуністи пропонують Куриленко змінити прізвище і покаятися

Вони також заявляють, що слава Ольги Куриленко - дешева і недовговічна. Представники організації стверджують, що у кіно роботах Куриленко немає глибини акторської гри, слідування високим ідеалам, зв'язку з національною культурою.

"Ось ти у кадрі палиш праворуч і ліворуч з пістолета. Але ж стріляєш ти у свою Батьківщину, у братерські слов'янські народи. Ти стала духовною бандерівкою, Оля..," - зітхають комуністичні метри епістолярного жанру.

При цьому комуністи наголошують, що у Куриленко "є лише один шлях на Батьківщину, до свого народу, у слов'янський світ з холодного жорстокого розумового-меркантильного заходу".

"Ти повинна захопити і доставити у правоохоронні органи Росії виконавця ролі Бонда Деніела Крейга - цю машину для вбивства, створену НАТО, що ненавидить усе радянське і слов'янське, усе народне", - уточнюють члени неймовірної організації.

Комуністи запевняють, що у Олі є лише один шлях відбілити свою репутацію, - здати бідосю Бонда

Затягти ж бідолаху Деніела Крейга до Росії комуністи Петербурга хочуть, аби він розповів, "які ще плани по дискредитації Росії пишуть у Пентагоні і Голлівуді, щоб забити клин між російським і українським народами".

А наостанок ревні сні комуністи-аффтари попереджають: якщо Куриленко продовжить будувати свою кінокар‘єру й особисте життя "такими сумнівними методами, зраджуючи дружбу слов'янських народів і надаючи перевагу західним чоловікам", на неї чекає забуття і сувора оцінка нащадків.

Фото з сайту "Комуністів Петербурга і Ленобласті", "The Daily Mail", фото Ellen Von Unwerth для кампанії Bad Girls Go Breil 2006-го, з ЖЖ-спільноти, celebvids.blog.hu

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали