Дівчина Бонда ніколи не вийде заміж і не роздягнеться на камеру

9 жовтня 2008, 12:32
Один з головних персонажів чергової серії "Бондіани" у середу прилетів у Київ. В Україну завітала "подруга агента 007" Ольга Куриленко. Бердянська зірка прибула у "Бориспіль" звичайним рейсом з Парижа.

Завдяки старанням Олі київські журналісти першими отримали змогу побачити презентацію нашумілого "Кванту милосердя" за участю Куриленко, Деніела Крейга та Джемми Атертон.

А в нещодавніх інтерв‘ю Оля розповіла про паперові іграшки у дитинстві, про те, як обурюють її вигадки журналістів та про те, що ніколи у житті більше не вийде заміж. Ну і ще акторка шокувала зізнанням, що у неї в житті чоловіка немає...

"Дівчина Бонда" Оля Куриленко зробила у Києві презентацію

"Немає. Для чоловіків у мене більше зовсім немає часу. Є люди, які не хочуть бути одні. Але я не з тих. Я обходжуся сама. Не хвилюйтеся за мене...(сміється). У мене справи йдуть добре"

Цікаво, що попри те, що Оля вперше вийшла заміж у 20 років, до весілля вона нині ставиться дуже негативно. Нагадаємо, шлюб Куриленко із першим чоловіком протривав лише 3,5 роки.


"Як не дивно, я була майже переконана, що з цим чоловіком буду до кінця життя. Він теж про це думав і навіть про те, у яку школу одного разу підуть наші діти. Але я не була цілком готова до дітей", - розповідає вона в інтерв‘ю швейцарському "Бліку".

У Акторки і моделі на чоловіків немає часу - обходиться сама

"Знаєте, чому я вийшла заміж? Тому що він мене просив... Я любила його. А якщо когось любиш, то не хочеш його ранити. Я думала, якщо для нього це так важливо, то зроблю йому такий подарунок. Мені це байдуже. Для мене важливе кохання. А його не можна зберегти таким ритуалом, як весілля", - впевнена Куриленко.

"Знаєте, проблемою було те, що я ніколи не хотіла виходити заміж. Тільки тоді мені було ще не зовсім це ясно. Шлюб - це не моє. Усі мої однокласниці мріяли про весілля і дітей. Я ні", - пояснює двічі заміжня "подружка Бонда".

Але сьогодні, за словами Олі, вона знає: їй сім‘я не потрібна. "І якщо одного разу я залишуся одна, то так і повинно бути... Впевнена: я не вийду заміж більше ніколи. І своєму майбутньому другу я це повинна пояснити. Весілля і кохання - це дві зовсім різні речі", - каже акторка.

"Я не вийду заміж більше ніколи"

Між іншим, у кохання з першого погляду, Оля попередила одразу, вона не вірить.

"Ні. Цього у мене ніколи не було. Цікаво, як це повинно відбуватися, якщо ми навіть парою слів не обмовилися? Мені потрібні тижні, ні, місяці, щоб закохатися. Чоловіків, до яких я щось відчуваю, я знаю вже досить довгий час", - ділиться акторка.

"Якщо відверто, то мені більше подобаються чуттєві чоловіки, які вміють мріяти, писати вірші і не цікавляться авто. Але я маю бути уважна до того, що кажу. Можливо, завтра закохаюся в абсолютного мачо. І тоді процитують мене. Я відкрита для всього і, на щастя, змінюю свою думку", - посміхається дипломатична Куриленко.

При цьому вона уточнює: "Чоловіки іноді не знають, що у них насправді є. Зовнішність може бути оманною. І всередині найжорсткішого хлопця можуть ховатися поет і художник".

Куриленко у кохання з першого погляду не вірить, але всяке буває

"Одне з моїх правил: не оцінюй нікого по зовнішності, а дивися глибше... Я б ніколи не закохалася у чоловіка тільки через те, що він добре виглядає. Якщо чоловік мене внутрішньо підкорив, то мені зовсім байдуже, як він виглядає", - зізнається вона.

"Я - дуже реалістична людина і не обманююся. Йду по життю не у рожевих окулярах. Взагалі, краще переношу гірку правду, ніж солодку неправду. Деякі люди закривають очі на реальність. Я хочу бачити життя таким, яке вона є", - каже ще в одному інтерв‘ю Оля.

До речі, за її зізнанням, Куриленко довго не могла зрозуміти, що у ній знайшли на початку її модельної кар‘єри.

"...Вродливою себе не вважаю. Я виглядаю як звичайна, нормальна дівчина. Але коли я бачу себе на фото, то завжди думаю: чому виглядаю на кожному знімку так жахливо? Всі інші такі вродливі. Що зі мною не так?" - ділиться відвертостями акторка.

Оля запевняє, що реалістка, і вродливою себе не вважає

Свій шлях із Москви до паризьких подіумів дівчина з Бердянська називає справжнім сном. Каже, протягом кількох місяців відчувала себе героїнею якогось роману. За словами успішної моделі, це перевернуло її життя з ніг на голову і цілком його змінило.

"У мене навіть голова закрутилася. Я була як п'яна від цієї нової, дуже не реальної реальності", - додала Оля.

А відтоді, як Куриленко стала "дівчиною Джеймса Бонда", її життя змінилося ще більше. "Про мене почали писати нісенітниці, деякі речі виводять мене з себе", - каже вона.

"Нещодавно прочитала заголовок: "Я люблю стояти перед камерою оголеною". Нісенітниця! У мене немає ніяких проблем з цим. Але це не означає, що я це люблю. У наступному рядку була написано: "Ольга пообіцяла Бонду стриптиз". Гадаєте, я сказала б так?" - перепитує Куриленко.

"Це, звісно, звучить смішно, але в оголених сценах мені неважко грати. Адже в них не я, а жінка, яку я граю. Але знаєте що? Я думаю, що ніколи більше не роздягнуся перед камерою. Цього досить. Я жодного разу не була на нудистському пляжі. Адже я дуже сором‘язлива", - запевняє вона.

"Знаєте що? Я думаю, що ніколи більше не роздягнуся перед камерою"

Окрім того, не подобається Ользі, що в інтернеті пишуть, ніби вона виросла у комуні із шістьма іншими дорослими.

"Моя бабуся виховувала мене. Це правда, я з дуже скромної родини. У нас була маленька квартира, у якій жили й інші родичі. Але виховувалася я мамою і бабусею. Мій батько нас полишив. Для мене найважливіша людина у житті - моя мама. І всім тим, чого я досягла, зобов'язана саме їй. Можете це написати? Це дуже важливо для мене", - розхвилювалася зірка.

Мама - найважливіша людина у житті акторки

"Так. У нас не було грошей. І це було жорстко. Іноді ми днями їли тільки картоплю і хліб. Я мусила носити той самий светр щодня. Мої ляльки були зроблені з паперу. У нас нічого не було, але я відчувала, що мене люблять. Цього я ніколи не забуду", - каже вона.

Куриленко про дитинство: "Іноді ми днями їли тільки картоплю і хліб. Я мусила носити той самий светр щодня. Мої ляльки були зроблені з паперу"

Також, як зазначає Куриленко, у більшості випадків їй приписують хибні романи з кіноакторами.

"Але запевняю вас: у мене ніколи нічого не було з моїм колегою. І я не цікавлюся режисерами. Мене це не зачіпає. Якщо мені хтось подобається, то цей хтось може навіть працювати у супермаркеті. Мені це байдуже", - запевняє вона Ольга.

Наразі Куриленко знімається в головній ролі в ізраїльському фільмі "Стіни". А ще нагадаємо, що світова прем'єра "Кванту милосердя" відбудеться лише 6-го листопада, а у США взагалі - тільки 14-го листопада.

Фото "Бліка", "Комсомольскої правди в Україні" та фото з сайту www.kinodrive.com

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів