Дашу Астаф‘єву переслідують збоченці-маніяки

28 жовтня 2008, 11:29

Протеже продюсера Юрія Нікітіна Даша Астаф‘єва розповіла, як смішить сусідів своїми співами, тікає від маніяків-збоченців і гуляє по вулиці голяка.

Аби роздягтися на камеру, Даша особливо не "ламається". Однак на вулицях Києва, за її словами, голу Астаф‘єву живцем можна було побачити лише раз.

"У мене була зйомка з американським фотографом, який увесь час повторював: "Ой, мене так збуджує Київ, тому я передумав знімати у студії. Хоча я думаю, він просто економив на оренді. І тому ми зробили фотосесію на Пушкінській. Просто по вулиці йшли і фотографувалися", - розповідає одна з двох солісток групи "NikitА" Даша, пише "Time Out".

За словами жіночки, гуляти голяка вона не соромилася, але таки трохи боялася.

"Якби на мене цієї миті напав якийсь збоченець, американець не зміг би мене захистити. Довелося б воювати самій. У Києві, до речі, як у жодному іншому місті, багато збоченців. Вони, як мухи, до мене липнуть", - бідкається модель-співачка.

"Нещодавно у метро один дядько дихав мені у вухо і розповідав, що моє волосся блищить краще за мої чоботи. І потім переслідував мене до супермаркету - ледве відірвалася", - згадує Астаф‘єва.

А взагалі Київ дівчина любить. Каже, тут її душа посміхається. Та й таксисти часто підвозять безкоштовно. "Не можу зрозуміти чому", - додає невинна Даша.

За словами зірки еротичних фотосесій, єдине, з чим їй не щастить у Києві, - це дороги. "Я весь час падаю, у мене постійно здерті коліна - навіть зараз", - пояснює вона.

А єдине місце, де Астаф‘євій хочеться співати не за гроші, а за велінням серця, - душ у її будинку на вулиці Татарській.

"О, я так співаю у душі, що навіть чую, як сміються мої сусіди!" - каже вона.

За словами Даші, її тішить, що співи наразі їй подобаються, особливо якщо вона бачить очі шанувальників "NikitА". Та й пісні на пару з її колегою по сцені і по поцілунках Юлею Кавтарадзе поки її заводять.

Фото з сайтів fd-studio.ru та з ЖЖ користувача Bragaanna

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали