Даша Астаф’єва не спить на животі, щоб не здулися груди

17 листопада 2008, 17:45

Працьовитості Даші Астаф'євої та її піар-команди немає меж. Фабрика Юрія Нікітіна не втомлюється тиражувати фото голої Даші в різних позах, вигадуючи для цього нові й нові приводи.

Тепер же Астаф'єва вирішила, що весь світ не переживе, якщо не дізнається, як "зірка" спить, їсть і приймає душ. Що ж далі? Фотосесія в туалеті? Хоча тут Даші не пощастило - це вже робили інші підопічні Нікітіна - дівчата з "А.Р.М.І.Ї". 

Цього разу Даша похвалилася, що не сидить на якихось дієтах або спеціальних методиках схуднення, але дуже жорстко дотримується режиму дня і вимог свого спортивного тренера.

Найголовніше для Астаф'євої - це щоденний контрастний душ, "з якого бажано починати день".

"Зазвичай я стою під ним по 15 хвилин, зранку і ввечері. До мене чотири рази на тиждень приходить масажистка і робить мені спеціальний масаж зі східними оливами", - розповідає Даша в інтерв'ю газеті "Жизнь как она есть".

Потім Астаф'єва п'є зелений чай з молоком, що настоюється 15 хвилин.

"З чаєм я з'їдаю низькокалорійні житні хлібці з чорною ікрою, але без вершкового масла. В ікрі багато макро- і мікроелементів, які позитивно впливають на колір обличчя і структуру шкіри", - каже вона.

У Астаф'євої одна проблема - аби груди не здулися

А далі починається найцікавіше. Виявляється, щоб зберегти, найдорожче, що є в Астаф'євої - її дорогоцінні груди - дівчина готова на усе. Так, Даша взагалі не ходить на аеробіку.

"Я вважаю, що вона впливає на розмір грудей. За цих тренувань ваші груди хоч незначно, але стають менші. Аеробіку я компенсую вправами на тренажері "метелик", і роблю відтискання від підлоги. Крім цього, ніколи не сплю на животі і не загоряю. Надаю перевагу автобронзатам", - розповідає вона.

Фото джерел ТаблоID

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали