"Quest Pistols" показали зади. ФОТО

2 грудня 2008, 16:24

Скандальні хлопці з гурту "Quest Pistols" зламали мікрофонну стійку та показали свої зади московській публіці.

На цьогорічній церемонії російського MTV "квести" за свій хіт "Я устал" були представлені одразу у трьох номінаціях - "дебют", "поп-проект" та "плагіат".

Говорять, що з останньою номінацією хлопці не погодилися. Можливо цей стало причиною агресивної поведінки "квестівців" на сцені.

Так, фронтмен гурту чорнявий Антон зламав мікрофонну стійку. Він з розмахом вдарив нею об сцену. У результаті цього стійка зламалася, а на сцені з'явилася тріщина.

"Я задовольнив свою потребу, точніше хоббі, вічно щось ламати! Тому що сьогодні зранку відбувається щось незрозуміле. Вийшовши на сцену, я був дуже збуджений і вирішив зламати стійку мікрофона, розбити її об сцену - стійка не працювала чомусь. Але, на жаль, сцена виявилася менш міцною", - не без задоволення коментував свою витівку Антон.

"Quest Pistols" зняли штани для московських фотографів

Напевно, глядачи чогось такого й очікували від епатажних українців. Адже своє шоу хлопці розпочали ще коли проходили по червоній доріжці.

Свій прохід по килиму "Quest Pistols" ознаменували дощем з кольорового туалетного паперу.

А одна з фанаток скандального тріо стрибнула на спину одному з учасників і трошки покаталася.

Однак на фінал "пістолзи" приготували сюрприз для московських фотографів. Під час фотосесії для преси хлопці одним махом зняли штани та показали свої худорляві зади представникам ЗМІ.

До речі, московська преса була в захваті, назвавши це "професійним позуванням".

І хоча всім витівки "Quest Pistols" сподобалися, та жодної нагороди у вигляді матрьошки хлопцям так і не дали.

За матеріалами "Бліку"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали