"НеАнгел" Слава про секс у туалеті гей-клуба та втрату цноти

5 грудня 2008, 11:06
Руда солістка "НеАнгелів", Слава розповіла про свій незвичний сексуальний досвід у гей-клубі та коли її позбавили цноти.

"Якось ми виступали в Одесі. А після концерту я і мій бойфренд поїхали у гей-клуб і зайнялися там сексом у туалеті. А потім і сексом у машині", - щиросердо зізналася Слава в інтерв‘ю "Бліку TV".

При цьому про секс після першого знайомства рудоволосий "неангел" відгукується однозначно: "Тільки з коханим, про інші варіанти навіть не думаю". Тож лишається сподіватися, що тоді, у туалеті гей-клубу поруч неї був саме коханий.

"Для мене ідеальний секс - з коханим чоловіком. Якщо є почуття", - додає Слава, але при цьому визнає:

"Якби не було сексу без почуттів, усі жриці любові втратили би роботу та кваліфікацію".

Окрім того, співачка, яку часто-густо іменують трансвеститом, зізналася, що вважає найсексуальнішою частиною свого тіла - губи.

А для того, щоб збудити свого партнера, вона має у своєму арсеналі парфуми з феромонами.

"Я воджу коханого у ресторан, де змушую їсти устриці, хоча і без них у нас у ліжку проблем немає. А після святкування дворіччя "НеАнгелів" сексуальних іграшок у мене з'явилося багато, і більшості з них я не можу навіть придумати застосування!" - додає Слава, посміхаючись.

До секс-шопів, за її словами, руда дама заходить, але давненько не була - адже всього надарували із запасом.

А наостанок Слава заявила, що вона вже - не першої вікової свіжості. Так, статеве життя співачка почала..: "У 48 :-) Мене нахабно спокусили, хотіла дотягти до 50-ти", - розсміялася "не ангел".

Фото прес-служби Mamamusic та "Бліка"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали