Сторінку "Scorpions" заблокували через порнографію

9 грудня 2008, 17:48

У Великобританії заблокували доступ до сторінки гурту "Scorpions" у "Wikipedia", повідомляє "BBC".

Причиною скандалу стала обкладинка альбому "Virgin Killer" 1976 року. Саме через неї звернулися до кількох найбільших британських інтернет-компаній борці з поширенням дитячої порнографії.

Експерти суспільного фонду "Internet Watch" вважають, що фотографію оголеної дівчинки на обкладинці можна вважати дитячою порнографією.

Прес-секретар фонду Сара Робертсон заявила, що доступу до сторінки втратили близько 95% британських користувачів.

Представники вільно інетрент-енциклопедії вважають рішення провайдерів неправомірним.

Обкладинка альбому, яка спричинала галас

На їхню думку, якщо в I"nternet Watch" виникли претензії до однієї фотографії, то правильним було б заблокувати саме її, а не всю сторінку з інформацією про альбом.

Учасники проекту "Wikipedia" вважають, що вторгнення зовнішніх контролюючих органів у роботу енциклопедії порушує сформовані правила. До того ж є небезпечним прецедентом для майбутнього незалежної енциклопедії.

До речі, "Wikipedia" є одиним із найпопулярніших сайтів. В основі "вільної енциклопедії" лежать так звані "wikis" - програмне забезпечення з відкритим кодом, що дозволяє кожному додавати зміст у ту або іншу сторінку.

Кожен інтернет-користувач може не погодитися з написаним, відредагувати його, додати щось своє, знищити або замінити цілу статтю.

На разі у англійській версії "Wikipedia" більше 2,6 мільйонів статей.

Фото albstation.com

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали