Гросу сама не знала, що осідлає напівголого мужика

27 березня 2009, 11:30

14-річна співачка Аліна Гросу вдарилася в садо-мазохістичні експерименти. Але, як з‘ясувалося, буквально сама не відала, що коїла.

Після того, як екс-"бджілка" шокувала громадськість своїм розпусним виглядом і не менш розпусним характером презентації кліпу, їй все частіше доводиться виправдовуватися перед пресою.

"А я взагалі не винна зовсім. Бо люди не зрозуміли цей імідж. Це взагалі не імідж, це, напевно, спроба себе якось виразити в чомусь", - спробувала пояснити Гросу ТаблоID свій шкіряний в обліпку комбінезон і голого дядька у неї між ногами.

За словами Гросу, "отаке", тобто картинку підлітка на голому мужику в наморднику, придумав Алінин постановник Віктор Кирейко. При цьому ані батьки, ані сама дівчинка, за її ж словами, ні сном, ні духом не знали, що воно буде за презентація.

"Це взагалі не імідж, це, напевно, спроба себе якось виразити в чомусь"

"Мама не знала, навіть я не знала всього, що має бути. Тому що ми думали, що буде по одному, але Віктор зробив другу постановку і сталося так..," - якось нерозбірливо сказала Гросу ТаблоIDу.

Адже на репетиціях, як запевняє дитина, балет був "без намордників, без всього іншого, все було абсолютно по-другому".

"Мама трохи була зла на мене, але зараз все увійшло у старе русло", - розповіла про реакцію своєї мами мала скандалістка.

Взагалі, за словами Аліни, вона завжди ділилася з ненькою своїми планами щодо майбутніх постановок, задумок, різних деталей.

"Я завжди ділилася, але в ці рази у мене просто не вийшло", - додала вона.

На репетиціях, за словами Гросу, її балет був "без намордників, без всього іншого"

"Але я зрозуміла, що після цього мені потрібно ще трохи прислухатися до батьків, все-таки вони мені бажають добра, але не так я думала", - зізналася у розмові з ТаблоIDом неповнолітня "зірка".

Водночас вона зауважила: "Я думаю, що таких пісень більше не буде, тим більше пісня "Танцюють всі" взагалі - невинна нормальна пісня, така дуже весела, добра... Ні, кліп зовсім добрий, але презентація пройшла у такому досить цікавому стилі, дорослому, але зовсім не садо-мазо".

Нагадаємо, не так давно в ефірі програми "Міністерство прем‘єр" Аліна Гросу зробила "сенсаційну" заяву: Вона виросла.

"Здрастуйте, сьогодні мами не буде. Я гадаю, що я вже виросла.. Тому я вирішила, що маму мою можна тільки на обкладинці журналів, а от саме у передачах буду присутня тільки я одна і мій балет", - заявила 14-річна дівчинка телеведучій Васі Фроловій та гостям її студії.

"Тому що батьки по-своєму розуміють мою творчість. І я домовилася, що наркотиків у моєму житті не буде, алкоголю тим більше... Я ніколи і не думала, що буду таким користуватися, тому що у мене і так хороше життя, мені вистачає усього іншого і батьки мене зрозуміли", - вела далі дівчинка.

"Здрастуйте, сьогодні мами не буде"

Мама ж, за словами "скороспілої звєзди", "далеко вже не присутня у продюсуванні її творчості": "Тому що я працюю зі своїм балетом та зі своїм продюсером, так би мовити. А батьки вже у це не... не входять"

Нагадаємо, Аліною донедавна займався продюсер Михайло Медведєв, якому її батьки цілком довіряли, за словами дівчинки.

"Стидоба України", як назвали Гросу якісь перехожі на вулиці, також зауважила: "Ну звісно, я не 100 доларів, щоб всім подобатися. Мені все одно приємно за критику завжди".

Свій образ у студії, тотожний тому, який всі бачили на презентації кліпу Гросу, Аліна пояснила так:

"Мені особисто цей комбінезон подобається, просто тому що він саме класний... А те, що на презентації було - це означає, що гламурні дівчата, дами, жінки, чоловіки приводять у клуб своїх домашніх улюбленців. А те , що ви собі придумали, то це мабуть кожен думає у міру своєї розпущеності".

"Ну звісно, я не 100 доларів, щоб всім подобатися"

Водночас те, що Аліна і у студії Васі Фролової сиділа на чоловікові в трусах і наморднику вона пояснила так: "Те, що я сиджу на голому чоловікові, я просто думаю, що це - бульдог, тому я на ньому сиджу".

Та, зважаючи на нещодавні коментарі матері Аліни Гросу, Нацкомісія з питань захисту моралі все ж не змогла побачити у мужику в трусах у позі "рачки" бульдога.

ВІДЕО програми дивіться тут:

ТаблоID

Відео з сайту "Дусі"

Фото Дмитра Амідова (ТаблоID)

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали