За "садо-мазо" батьків Аліни Гросу хочуть позбавити батьківських прав

17 березня 2009, 13:38

Батьки Аліни Гросу можуть втратити своє чадо через те, що не впоралися з раптовим дорослішанням доньки і дозволили їй осідлати мужика у трусах.

Після публікації майже порнографічних фотографій з презентації нового відео 13-річної співачки, батькам Гросу прийшов лист із запрошенням на бесіду від заступника міністра у справах сім'ї, молоді та спорту Тетяни Кондратюк.

Маму і тата Аліни звинувачували у неправильному вихованні доньки та погрожували позбавити батьківських прав, пише "Gazeta.ua".

Чиновників обурило те, що неповнолітня артистка витанцьовувала з майже голими чоловіками, а за цим осторонь спостерігали її батьки.


Новий імідж Аліни Гросу та гарячі танці з чоловіком у наморднику здивували багатьох

Та мама Гросу запевняє журналістів, що вони з чоловіком навіть гадки не мали про те, що влаштує їхня люба донечка. Разом з цим мати співачки зізналася, що не так давно втратила спільну мову з Аліною.

"Останнім часом між мною і Аліною почалося певне відчуження. Складалося враження, що вона ніби соромиться мене", - почала свою розмову Анна Гросу в інтерв'ю "Комсомольській правді в Україні".

"Перед презентацією вона каже мені: "Мамо, я хочу бути самостійною, всі наді мною глузують, що ви з татом весь час опікуєтеся мною". І ми поїхали до Чернівців, а Аліна та її команда залишилися готуватися. Було багато гарних ідей - індійський ресторан, вінки з квітів, сарі. Ми робили акцент зовсім на іншому", - додала мама, розповідаючи про підготовку майже садо-мазо паті.

Здається, мама Аліни була цілком задоволена виступом доньки

Однак Анна Андріївна вважає, що її дівчинці самій не прийшло б у голову влаштувати доросле шоу. Матуся запевняє, що у всьому винен новий продюсер, який пообіцяв зробити з Аліни українську Брітні Спірз.

"Хороші знайомі порекомендували нам продюсера. Він працював у Празі і Москві. Він сказав, що ми - "отстой", а він знає, що робити далі, щоб Аліна стала справжньою зіркою, як "Тату" і Брітні Спірз. Ми подумали, що, можливо, він має рацію і ми дійсно гальмуємо розвиток Аліни як артистки", - зізналася Анна Гросу про те, як довірила свою доньку іншому чоловіку.

За словами матері, новий продюсер і балетмейстер, під час роботи над номером з чоловіками у намордниках і трусах, "думав в першу чергу не про Аліну, а про себе і реалізацію своїх ідей".

"Адже, говорячи про сценарій, вони розповіли мені, що вигадали шоу, як у Мадонни", - сказала жінка, засмучена тим, що її чадо так і не наблизилося до поп-діви.

Виявляється, прибувши на презентацію доньки, Анна Гросу була шокована тим, на що перетворилася її "бджілка". Та, схоже, найбільше жінку вразили оголені хлопці з балету.

"За їхньою версією, сюжет номера полягав у тому, що заможні дами прийшли до нічного клубу з собачками, роль яких виконували хлопчики. Я коли їх побачила, одразу зрозуміла, що це шок. Те, що це садо-мазо, як потім написали у пресі, до мене не дійшло. Ми цей термін у родині не вживаємо. Коли вони виступали, я подивилася на обличчя Ірини Білик - вона була здивована", - поділилася своїм першим враженнями Анна Андріївна.

Мама Гросу каже, що втартила спільну мову з донькою. А про "садо-мазо" взагалі не знала - це все розбещений продюсер

Після цього, коли шок від садо-мазо у жінки відійшов, Гросу-старша почала читати відгуки на форумах, де її неодноразово згадували "незлим, тихим словом".

"Писали, що я погана мати, що у мене потрібно забрати доньку, поки вона остаточно не зіпсувалася. Але ж це не так. Адже ніхто не знає, що після презентації до мене двічі приїжджала "швидка". У мене був страшний нервовий зрив. Я перестала спати", - зізналася мати Аліни.

Чи були якісь нервові зриви у тата артистки, достеменно невідомо. Однак виступ доньки у шкіряному комбінезоні та з чоловіками на повідку чоловіку не надто сподобався.

"Він дуже розсердився. Сказав, якщо Аліна ще раз таке утне, то відправить її до бабусі у село, де замість мікрофона дасть сапку в руки і буде вона обробляти город. А тато у нас суворий, він румун, у нього характер не дай Боже!", - розповіла Анна Гросу.

Однак на захист юної артистки стала досвідчена співачка Ірина Білик. За словами матері Аліни, дружина Дікусара не була так сильно шокована презентацією Гросу і висловила свою думку з цього приводу.

"Сказала, що якби Алінці було років 25, то ця презентація була б супер. А поки вона маленька, треба співати гарні пісні. Вона подзвонила нашому татові і попросила, щоб він Аліну не сварив, мовляв, у житті всяке буває і треба жити далі", - переповіла слова Білик Гросу-старша.

Юна співачка має вигляд зовсім не 13-річної. Мама теж була не в курсі?

Тепер, після скандалу навколо недитячої поведінки 13-річної Гросу, продюсер, який вигадав номер з хлопчиками, більше не працює зі співачкою.

"З продюсером ми розсварилися. З балетом продовжуємо працювати, тому що занадто багато з ними зроблено. Найобразливіше те, що ми всі десять років створювали для Аліни образ гарної дівчинки, ніжної, чарівної. І такою її люблять багато дітей України. І раптом якесь садо-мазо все перекреслило", - бідкається жінка.

Сама ж Аліна, яка так весело посміхалася, сидячи на чоловікові, тепер відчуває муки совісті.

"Вона страждає. Питає мене, що їй далі робити. Алінка ж розумом доросла, але маленька ще. Я їй сказала, що будемо брати глядачів хорошими піснями, а не рухами тіла. Ось записуємо нову пісню "Молодо-зелено, хочется делать то, что не велено", - повідомила Анна Андріївна.

Наразі Гросу-старша пообіцяла стурбованій ситуацією заступниці мінсім'ї, молоді та спорту Тетяні Кондратюк, що тепер виступи Аліни будуть носити цнотливий характер.

Батько пообіцяв Аліні за недитячі забавки відправити полоти грядки

"Я пообіцяла, що балет буде виходити тепер на сцену майже як монашки з монахами. Жодних голих поп і пупків", - запевнила мати артистки.

Окрім тотального контролю сценічної поведінки доньки, мати Гросу взялася й за особисте життя дівчинки. Можливо, тому неповнолітня Аліна з'явилася на Віденському балу з новим юнаком, який більш угодний її матусі? Адже раніше юну артистку бачили з геть іншим хлопцем.

"Вона зустрічається з молодими людьми. Але ми її суворо контролюємо в усьому. А з цією презентацією нас точно лихий спутав. Адже я дуже скрупульозна, завжди все контролюю - і на тобі, пропустила таке...", - спробувала пояснити мати.

На Віденському балу Гросу була вже без шкіряного одягу і з новим хлопцем

"Знаєте, це все через те, що я їй багато часу приділяла, постійно була поряд, а мене стали запевняти, що я їй цим зашкоджую. Ось я й відступила. Але ж для мене жодного особистого життя немає, весь час віддаю Аліні. Якщо б не вона, хіба б я сиділа у Києві, коли мій чоловік в іншому місті? Я розриваюся між ними вже багато років", - розійшлася в одкровеннях Анна Гросу.

Фото Дмитра Амідова, "Glamurchik", tv-kino.com, novaya.com.ua та "Комсомольської правди в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів