Андрій Шевченко розповів, як син вважав його мерцем

12 червня 2009, 16:24
Футболіст Андрій Шевченко дав інтерв‘ю, в якому розповів про своїх синів і дружину.

Про це повідомляє "Проспорт", пише "ТСН".

Футболіст захотів відвертості

Травмований Шева у Києві - гість не частий. Із сім'єю футболіст у столицю приїжджає рідко. Його дружину, екс-модель Крістен Пазік на власні очі тут можна було побачити всього кілька разів.

Так, зокрема навесні 2006-го Шевченки влаштували доброчинний аукціон з продажу картин італійського художника Джанні Оттавіані.

Андрій не надовго заїхав до Києва, аби підтримати збірну і побачитися з батьками. Сім'ю ж спортсмен залишив у Лондоні.

Шевченко заїхав у Київ побачити батьків

"Бабуся з дідусем незабаром приїдуть в Лондон", - повідомив Шевченко. Адже, як з‘ясувалося, футболісту більше подобається, коли його батьки бачаться з онуками за кордоном. За словами Шевченка, так простіше.

"Я планував, щоб ми приїхали сюди разом. Але справа в тому, що у мене двоє дітей. Постійного житла в мене тут немає, а везти в готель синів я не хочу", - пояснив він.

Нагадаємо, у Андрія двоє синів: 4-річний Джордан та 2-річний Крістіан. За словами футболіста, обидва хлопчики дуже різні і дуже цікаві. А Шевченко, розмовляючи про своїх хлопців, розпливається в усмішці.

У Андрія двоє синів: 4-річний Джордан та 2-річний Крістіан
Андрій, його дружина Крістен Пазік та їхні діти

Зокрема, тішать футболіста думки і висловлювання його синів. Так, нещодавно, за словами Шевченка, його старшенький, Джордан спитався у мами, як це, коли "люди помирають". На що Крістен пояснила сину: "Ти їх не бачиш більше, але вони стежать за тобою із неба"

"Вчора він запитує дружину: "А де тато?". Вона каже: "Тата немає, він поїхав". "Так що, він помер?" Ось так забавно. Я розумію, тому що я сам сумую дуже сильно", - поділився сімейною оповідкою Андрій.

А ще 9 -го червня у Джордана Шевченка був випускний початкової школи. Як розповів спортсмен, його дружина Крістен знімала на відео і театральну виставу за участю сина, і спортивні змагання - все для тата.

"Ось це дуже хочу побачити, це для мене найважливіше", - зізнався Шевченко.

До речі, свою дружину екс-модель Шевченко домогосподаркою не вважає.

"Вона - вільна людина, я не хочу, щоб вона була домогосподаркою. Так, так, моя дружина чудова", - запевнив він.

Шевченко каже, що його Пазік і досі шикарна

Скріншоти "ТСН" та фото з сайту "Sport Guide"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали