Собчак судитимуть за образу дружини олігарха

26 червня 2009, 17:37
Популярна російська білявка Ксенія Собчак вкотре раз опинилася в центрі скандалу. Цього разу телеведуча образила гідність дружини російського олігарха Ольги Родіонової.

Остання вирішила розібратися з Собчак по-серйозному - у суді, пише "Комсомольская правда".

Приводом для образи стало те, що Ксюша оголосила Родіонову лауреаткою премії за сумнівні досягнення в галузі шоу-бізнесу "Срібна калоша".

Нагорода дісталася дружині олігарха за найбезглуздіше роздягання на публіці. Саме так організатори антипочесної премії оцінили книгу "The Book of Olga", де опубліковані серії відвертих фотографій Ольги Родіонової.

За словами героїні ілюстрацій, книга вийшла обмеженим тиражем у тисячу екземплярів. Розповсюджувався такий собі еротичний фотоальбом лише за кордоном серед колекціонерів та любителів фотографій.

"Поважаючи консервативне мислення більшої частини нашого суспільства, я навмисне попросила німецьке видання не продавати, не розповсюджувати і не ввозити книгу до Росії , - розповіла Родіонова.

Ольга Родіонова не хотіла, щоб її відверті фото потрапили до Росії

Та всюдисуща Собчак дістала примірник "The Book of Olga".

"Ксенія не полінувалася і спершу випросила книгу в нашого спільного знайомого, а потім купила її за кордоном і привезла до Росії. Книга за визначенням не була частиною російського шоу-бізнесу. У Росії її тримали у руках від сили десять осіб", - поділилася подробицями ображена Ольга.

Тож, Родіонова всіма можливими способами намагалася не допустити оприлюднення інформації про книгу зі своїми фото-"ню".

"Коли мені стало відомо про непристойності, які готувалися на церемонії і про наміри порушити авторські права, ми спробували по-людськи відмовити їх від цього вчинку", - зізнається дружина олігарха.

Та хто б сумнівався, що Собчак так легко не відмовиться від своєї любові глузувати над іншими. Тож перемовини ні до чого путнього не призвели й Родіонова вирішила потягти Ксюшу до суду.

"На жаль, я не можу говорити про деталі позовів, їх готують юристи. Скажу лише, що їх буде декілька", - додала Ольга.

Ксюша Собчак звикла ображати когось

Сама Собчак лише посміхається від цієї ситуації.

"Подати позов до суду з приводу церемонії - це, на мій погляд, комічно. Я, справді, щиро не розумію", - сказала Ксюша.

"Можливо, у суді Ольга Геннадіївна мені пояснить, як поєднується те, що я жартами під час церемонії ображаю її честь і гідність, і те, що вона вивертає публічно свій, так скажемо, внутрішній світ на показ", - додала Собчак.

Фото "Комсомольской правды" та "Аргументов и Фактов"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали