"Арктиці" приклеїли чужу дупу? ФОТО

8 липня 2009, 14:53

Судячи з усього, принаймні одна з солісток гурту "Арктика" незадоволена своїми фізичними даними. Одна з трьох співаючих білявок показала світу "накладну попу".

Не так давно ТаблоID опублікував еротичну фотосесію дівчачого тріо "Арктика".

В еротичній фотосесії показали браковану попу

Цей фоторяд з липневого номеру українського "Playboy" від початку здавався трохи дивним. Адже фронтвумен колективу Ольгу Горбачову колись готові були пустити на обкладинку цього глянцю лише за умови пластичної операції.

Щоправда, тоді йшлося про американське видання для чоловіків. А для української обкладинки підійшов і нинішній розмір Оліних грудей.

Та цього разу річ не у грудях, а в попі.

Якщо пильніше придивитися до однієї з перших світлин фотосесії, стає зрозумілим, що не все так гладко, як здавалося з першого погляду.

Так, у солістки "Арктики", що на фото крайня праворуч, в буквальному розумінні слова проблеми із задньою верхньою частиною ноги.

"Арктика" застидалася світити голою дупою, і їй "прифотоЖопили" чужу?

Там, де у жінки має бути гладенький вигин - перехід від попереку до сідниць, вона має дивне викривлення. Виглядає це так, ніби від білявки взяли й відрубали шматочок сідниці.

Врешті, складається враження, що на фото дівчина зображена зовсім не зі своєю попою - а з "накладною".

Віват фотошоп! Справді, як колись сказала модельна Влада Литовченко, фотошоп врятує світ. Але ж кожним фоторедаткором ще й користуватися треба вміти.

Навряд у когось на голій попі знайдеться така "вибоїна"

А "Арктиці", схоже, просто не пощастило - її попу випустили бракованою.

Щоправда, деякі читачі ТаблоID припускають, що дівчина знімалася на фото у білизні. Звідси й деформація на тілі - мотузочка від трусів перетисла тіло. Тобто, що попа своя, рідна, а фотошопом просто прибрали сліди білизни.

Дивні нині пішли "зірки": знятися в еротичній фотосесії погодилися, а показувати власну попу не хочуть.

Між іншим, фотошоп нині - чудова альтернатива пластичним операціям. От не подобається тобі твій ніс чи попа, чи розмір грудей - попросив фоторедактора, він тобі щось прибере, щось домалює, щось підклеїть.

Цікаво, чия все ж таки попа дісталася одній з солісток "Арктики", і чи лише їй рихтували частини тіла.

Фото "Playboy", надані www.burda.ua

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали