Як Навроцька настраждалася через свої груди. ФОТО

13 серпня 2009, 14:43

Після того, як сім років тому стиліст Ольга Навроцька спробувала себе в еротичній фотосесії, вона зрозуміла: "Я - сексуальний об'єкт".

"Взагалі еротичні фотосесії - це певна частина мого піару", сказала якось Оля, пише "Screen Media".

ТаблоID вирішив нагадати, звідки почалася "еротик-Навроцька". А почалося все з фотосесії для журналу "FHM", де Оля працювала постійним стилістом. До слова, тоді ж Навроцька дала і інтерв‘ю.

"Я абсолютно гетеросексуальна, хоча дуже люблю дивитися на красивих жінок, як на коней. Але це естетичне почуття, а не сексуальне", - запевняла тоді стиліст.

Тоді ж Ольга зізналася, що її прикро вражає явище гомосексуалізму. Зокрема у житті вона часто стикалася із "голубими"...

"...І мене це дуже засмучує і турбує. Класний голубий мужик - це ж розбазарювання генофонду", - впевнена шоувумен.

Так само прямо розповіла Навроцька тоді і про свій пишний бюст та проблеми з ним пов‘язані. За її словами, жити з такими великими грудьми нелегко:

"Дуже важко! І фізично, і морально. Мені далеко не завжди приємні коментарі, які я постійно чую на адресу своїх грудей. Коли приїжджаю на море, перші три дні готова перестріляти все узбережжя. Потім звикаю і повторюю собі, що у чоловіків інтерес до грудей закладений генетично, тож ображатися на них безглуздо".

А із таким вражаючим розміром бюсту Оля живе, як вона каже, з сьомого класу.

"У мене були тоді радянські ліфчики на пластикових застібках, які весь час ламалися. Одного разу на уроці у цілковитій тиші я глибоко зітхнула і на весь клас роздався страшний тріск. Після цього випадку мама почала пришивати мені величезні залізні гачки", - зізналася Навроцька.

"Інший мінус великих грудей - проблеми з хребтом. Адже величезну вагу доводиться носити. Я, звісно, намагаюся качати спину, але тримати поставу важко", - поділилася знаменитість.

Правда, Оля визнає, що на такі шикарні груди гріх скаржитися. Хоча комплексу вона позбулася тільки нещодавно. І допоміг їй в цьому чоловік.

До речі, перед першою еротичною фотосесією він проводив з Навроцькою психологічний тренінг. Стилістка трохи боялася, а чоловік переконував її, що все буде відмінно, що вона у нього найгарніша і найсексуальніша.

Фото "FHM"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали