Меган Фокс розповіла про владу в себе між ногами

Вівторок, 1 вересня 2009, 13:24
Найсексуальніша жінка планети Меган Фокс розповіла, чому жінки мають владу, про вимикач у себе в голові та свою найдивнішу фобію, пише "Just Jared".

"Жінки мають владу, тому що в них є піхва. Якщо ти перебуваєш у гетеросексуальних стосунках, і ти - жінка, ти у виграші", - заявила зірка "Трансформерів" в інтерв'ю виданню "Cosmopolitan".

Красуня Меган запевняє, що в неї немає проблем з обов'язками перед коханим, але й до моногамії вона ставиться досить добре.

"Я можу клацати у себе в мозку: "ВКЛ" - і навіть якщо поруч зі мною буде стояти наступний Бред Пітт, я на нього навіть не подивлюсь; "ВИКЛ" - і я почну колекціонувати привабливих хлопчиків", - розповіла кокетка.

Меган впечнена, що влада жінок знаходиться між ногами

До речі, Меган зізналася, що ніколи не називає хлопців хлопцями, а лише хлопчиками.

"Можливо, це комплекс переваги: мені просто необхідно "придушувати" їх (хлопчиків)", - пояснила Фокс.

До речі, акторка детально розповіла, чому їй не подобаються голлівудські чоловіки.

"Цікаво, коли хтось намагається засунути тебе у задню кишеню, але у підсумку сам йде побитим. Для мене це інтелектуальна гра, тож вони навіть не підозрюють, клеюсь я до них, чи знущаюсь над ними", - зізналася Меган.

Актори-чоловіки штовхають фрази про свої особисті літаки. Намагаються здаватися сильними. Мені по фігу. Мені не потрібна нічия сила, у мене є власна". - констатувала акторка.

А наостанок Фокс розповіла, що найдивніша її фобія це "торкатися до газет".

Фото "АР"

Приєднуйтесь до дискусії
IDEALMEDIA
Останні матеріали
Більше матеріалів