"НеАнгели" завалили слона та потоваришували мамами

13 листопада 2009, 13:17

Солістки групи "НеАнгели" Віка та Слава нещодавно повернулися з відпочинку. Цього разу на курорти із собою дівчата прихопили мам.

Два тижні співачки провели у спекотному Таїланді. Та й так там погуділи, що після подорожі їхні мами стали ліпшими подружками.

"Ми вирішили, коли вже у нас з Славою з'явилося стільки спільних інтересів, то й нашим мамам обов'язково потрібно познайомитися ближче", - поділилася Віка ходом своїх думок.

"НеАнгели" навідалися у Таїланд. З мамами

"Так і вийшло. Під час відпочинку вони так здружилися, що вже під кінець подорожі шушотілася, мов ліпші подружки", - зізнається руденька з дуету.

На відпочинку дівчата з мамами насолоджувалися екзотичними коктейлями, тайським масажем і білосніжними пляжами.

Віка пила
Слава знайшла, чим розумним зайнятися у Таїланді

А у перший же день усі гуртом каталися на яхті на "острів Джеймса Бонда". Саме на цьому шматочку суші знімали одну з серій про легендарного Агента 007.

"На пляжі ми познайомилися з маленьким слоненям Лілу, який загравав до наших мам та стягував з них хоботом спідниці", - посміхається Слава.

Четверо жінок завалили одне маленьке слоненя

Мало того, слоник виявився розумничкою та ще й провів жіночкам сеанс масажу.

"Ну а після масажу, яке робило слоненя, м'яко стаючи на спину ніжкою, мами просто стогнали від задоволення", - зізнається "неангел".

Слон потоптався по спинах "НеАнгелів" та їхніх мам

Правда, були й небезпечні моменти. Так, Віка не на жарт налякала близьких: поїхала кататися на водному мотоциклі і не повернулася. Річ у тому, що Вікторія вирішила дослідити місцевість та попрямувала до найкрасивішого та найбільш віддаленого острова.

А Віку ледь не згубила жіноча цікавість

"Щойно я під'їхала до острова, мотор мого водного мотоцикла заглухнув. Мене просто почало прибивати хвилями до скелястого берега. Як я не намагалася завести мотор, нічого у мене не виходило", - розповідає дівчина.

Віка, за її словами, жахливо перелякалася: "Адже берег був далеко, і вплав би я його не дісталася. На щастя, через півгодини за мною приїхали рятувальники і відвезли, вже зовсім знесилену, на берег".

Її прибивало до скелястого берега. Та так і не прибило

А у Києві на артисток чекають зйомки чергового кліпу. Цього разу на ліричну пісню.

За матеріалами прес-служби Mamamusic

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали