Цимбалюк розповіла, чому приховує нареченого

25 листопада 2009, 17:29
Кучерява модель та телеведуча Інна Цимбалюк останнім часом все частіше з'являється на блакитних екранах. Мовляв, саме кар'єра телеведучої для неї зараз пріоритетніша.

Однак, незважаючи на роботу, дівчина не забуває про особисте життя, любить помріяти та згадати спортивне минуле.

За свої 24 роки Інна вже склала портрет чоловіка, який здатен зацікавити та причарувати її.

"Для мене головне, щоб чоловік був відкритим. Щоб я могла одразу почати з ним спілкуватися на якісь прості, веселі теми, а він у відповідь не розповідав з пафосом, який він чудовий чоловік", - заявила "Комсомольській правді в Україні" Цимбалюк.

"Основні чоловічі риси характеру - сила, незалежність, авторитет. Хоча я сама достатньо незалежна людина, поруч хочу бачити чоловіка сильнішого за мене, захисника, людину, яка буде будувати сім'ю", - додала вона.

Інна щаслива, що працює телеведучою

Не секрет, що Інна ретельно приховує свого коханого від сторонніх очей. Через це давно ходять чутки, що телеведуча крутить роман з одруженим.

"Він вільний, але у мене є свої табу - я ніколи не перейду якусь межу, тому що точно знаю, що це може повернутися, і я дуже цього боюсь", - спростувала чутки про одруженого коханого Цимбалюк.

"Так, він чоловік, який заробляє гроші, не олігарх, але забезпечений", - зазначила вона.

"Чому він не з'являється зі мною? Напевне, це та ж тактовність і мудрість, що й у дружини Нікітіна. Він не претендує на публічність, не хоче ловити зірок з неба. Якщо він з'явиться поруч зі мною, всі будуть казати - це хлопець Інни Цимбалюк. Він вартий щоб його називали на ім'я та прізвище", - пояснила дівчина.

Однак Інна, як і раніше, запевняє, що заміж не поспішає. Мовляв, ще треба приділити увагу собі.

"Ми вже 4 роки разом. Це просто хороші, довірчі взаємини. Коли ми захочемо завести дитину і остаточно зрозуміємо - у нас є все, щоб створити сім'ю - так, це зробимо. Поки поспішати не збираюся, мені є чим зайнятися", - запевнила Цимбалюк.

Коханий повністю підтримує модель: "Він саме за те, щоб я реалізувала себе, була авторитетом для дитини, і вона пишалася своєю матір'ю".

Цимбалюк не поспішає з весіллям

До речі, не так давно у ЗМІ з'явилася інформація, що Інна вже має дитину.

"Якби вона у мене була, я б нею пишалася, а не приховувала", - спростувала чутки міска.

А поки у Цимбалюк немає дитини, у неї є час на спання та сни. За словами телеведучої, найчастіше її підсвідомість нагадує про спортивну кар'єру. Адже Інна тривалий час займалася художньою гімнастикою, та через травму пішла зі спорту.

"Мені досі сниться, що я повертаюся в гімнастику у хорошій формі. Причому завжди все так добре виходить, набагато краще, ніж насправді. Можете уявити наскільки я сумую за цим!", - відверто сказала телеведуча.

За її словами, вона б дуже хотіла знову мати час на тренування. Але для цього має бути мотивація - змагання, адже робити щось просто для себе Інні не цікаво.

На відміну від спорту модельна кар'єра Цимбалюк виявилася більш вдалою. Дівчина зазначає, що це - її доля.

"Я потрапила на такий конкурс зовсім випадково. Так вийшло, що мою анкету внесли до бази даних нового модельного агентства, мене помітили і запросили на повторний кастинг, пішло-поїхало. Це реальна історія. Від долі не втечеш, головне мріяти, але не йти напролом до своєї мрії, тому що багато руйнуєш паралельно", - сказала Цимбалюк.

Інколи Цимбалюк згадує про те, що займалася гімнастикою

Та згодом дівчина вирішила залишити кар'єру моделі: "Напевне, це вже стало для мене нецікавим, мені хотілося рухатися далі".

За час своєї роботи у модельному бізнесі Цимбалюк так і не роздягнулася повністю для жодного глянцевого журналу, хіба що край грудей показала чи сідниці.

"У мене є зйомки досить пікантного характеру, але повністю роздягтися я не готова", - сказала вона.

І справа не у фігурі, на неї Цимбалюкне скаржиться.

"Намагаюся їсти у нормальних кількостях. Якщо дозволяю собі щільну вечерю, то наступного дня намагаюся себе обмежувати. Просто спостерігаю за собою зі сторони і не дозволяю розслабитися", - поділилася секретами стрункості Інна.

Інна запевняє, що ніколи не роздягнеться повністю для глянцю...

Наразі ж Цимбалюк до душі робота телеведучої. Саме на екрані вона почувається якнайкраще.

"Спеціальної освіти немає. Я закінчувала вуз за спеціальністю "менеджер міжнародного туризму". Коли вперше потрапила на телебачення - зрозуміла, що у мене це могло б вийти", - згадала Інна.

"Почала займатися - працювати з вимовою, було багато практики перед камерою. Причому перша моя робота була одразу у прямому ефірі. Я по три години спілкувалася з глядачами, які додзвонювалися, на абстрактні теми, які сама обирала. Досі у мене лежить касета, яку в мене не вистачає нервів подивитися", - додала вона.

За постійною роботою та стосунками Цимбалюк не забуває і про властиві усім людям захоплення: музику, кіно.

"Музику люблю найрізноманітнішу. Не можу сказати, що я меломан. Я люблю хіти, слухаю усе, що лягає на слух з першого разу і чіпляє", - розповіла модель.

Що ж стосується кіно, то за новинками моделька якось не женеться. Принаймні останній фільм про кінець світу Цимбалюк не дивилася.

"Не люблю фантастику, хіба тільки якщо йдеться про щось наближене до реальності... Стосовно кінця світу, по-філософськи ставлюся до цього - якщо так треба, значить треба", - сказала вона.

На фігуру фаталістка Цимбалюк не скаржиться

Ще одним захопленням Цимбалюк є мрії. Дівчина впевнена, що вони їм властиво справджуватися: "Я переконана, що мріяти треба. У дитинстві, коли лягала спати, завжди мріяла. Я можу сказати на сто відсотків, що дуже багато з цих картинок уже здійснилися"..

А маючи неабияку фантазію, Цимбалюк може запросто уявити, що б зробила, якби стала президентом України.

"Я не буду щось вигадувати, у першу чергу треба набрати хорошу професійну команду, яка буде, дійсно, любити свою справу і відповідально до цього ставитися. І вже, звісно, почала б вирішувати по суті всі проблеми, які існують в Україні", - зауважила вона.

Фото "E-motion", "Бліка", "EGO"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали