Гурт "NikitA" про голого мужика під вікнами та колишніх чоловіків

Вівторок, 26 січня 2010, 12:09

Гурт "NikitA" перш за все відомий не своїми піснями чи унікальними вокальними даними, а вмінням роздягатися.

Демонструвати свої тіла на публіку для цих дівчат не проблема: Юлія Кавтарадзе позувала фотографам на шостому місяці вагітності, а Даша Астаф'єва роздягалася на очах у здивованих журналістів.

Та й самі дівчата продюсера Юрія Нікітіна не приховують, що з вокалом у них тугувато. Але ж є тіла.

"Всім чудово відомо, що наш колектив не робить якийсь упор на вокальні дані", - зауважила Даша Астаф'єва у програмі "Аналіз крові" на "Новому каналі".

Щоправда, завдяки частим відвертим фотосесіям на слуху у всіх саме Даша. А про Юлю з гурту NikitA" мало хто згадує. Та Кавтарадзе запевняє, що її це ніколи не турбувало:

"Знаєте, ніколи не відчувала себе дівчинкою номер два", - зізналася вона.

Юля і Даша знають, що вокал - не головне у їхньому тандемі

І хоча Кавтарадзе набагато рідше можна побачити голою на сторінках чоловічих видань, але й на її на рахунку також є відверті фотосесії.

"Коли мені запропонували знятися для "Playboy" я була вагітна. Але трохи інакше це вийшло (ніж я бачила). Трохи інакше бачив фотограф свої знімки, це відрізнялося від мого бачення. Але так от сфотографувалися і сфотографувалися. Це був для мене такий собі досвід", - пригадує Юля.

Та розпочала свій шлях до гурту "NikitA" Кавтарадзе в якості хореографа. Дівчина почала займатися танцями з чотирьох років. У 16 Юля потрапила до шоу-балету співачки Ірини Білик. А згодом її запросив до себе Андрій Данилко, він же Вєрка Сердючка.

"Був надзвичайно забитий графік. Пам'ятаю за два роки ми п'ять днів перебували у Києві. Тобто за 30 днів у нас було 29 концертів", - згадує Юля.

Через такий графік у неї почалися проблеми зі здоров'ям. Кавтарадзе була змушена припинити гастролі. Деякий час відпочивала, навчалася на дизайнера, а потім їй зробив пропозицію Нікітін:

"Десь у цей період мені зателефонував Юра і сказав: "Ну, що - ти готова?". Будемо робити групу".

Кавтарадзе на пару з тоді ще ненародженою дитиною знялася у "Playboy"

Таким чином Кавтарадзе стала однією з учасниць гурту "А.Р.М.І.Я.". Можливо, дівчина і надалі була б у цьому колективі, якби не вагітність. Причому про появу дитини Юля навіть не здогадувалася, поки їй не сказали її колеги.

"Мені дівчата кажуть: "Слухай, щось у тебе якийсь живіт (дивний). В тебе не болить живіт?". І от так от мій живіть ріс, ріс. І одного чудового дня я зрозуміла, що треба перевіритися", - згадує дівчина.

А практично одразу після пологів Нікітін запросив Юлю у новостворений дует "NikitA".

Про свій шлях до жіночого дуету Даша Астаф'єва говорила неодноразово. Зокрема, в дитинстві у дівчинці з Орджонікідзе важко було вгледіти майбутню зірку.

Окрім проблем зі шкірою, Даша була занадто низькою.

"Даша була такою нескладною", - згадує мама Астаф'євої Ірина.

Даша у дитинстві була "гидким каченям", а от Юля - ні

Жінка зізнається, що за її донькою в дитинстві хлопці не бігали: "До неї не залицялися, ніби за нареченою. Ні".

Тож, чи не єдиним чоловіком, який частенько навідував Дашу, був ексгібіціоніст.

"Якийсь час я жила у Дніпропетровську на першому поверсі, і щовечора стукав у вікно чоловік, скидав штани і ставав от так перед вікном", - згадує Астаф'єва, яка й сама не проти знімати труси на людях.

А на перший у її житті кастинг Дашу привела мама. Було це на трикотажній фабриці. На успіх ніхто не сподівався, але з якогось дива дівчина все ж таки залишилася серед моделей.

"Трохи не вистачало Даші сантиметрів. Але все одно її взяли. Щось в ній побачили. Вона була оформлена на трикотажну фабрику як демонстратор одягу", - ділиться спогадами Ірина Астаф'єва.

Та навряд чи жінка тоді здогадувалася, що за кілька років її донька з більшою охотою демонструватиме своє тіло, ніж одяг.

Перш ніж втілити свою мрію в життя - потрапити у "Playboy", - Даші довелося знятися у десятках відвертих фотосесій. Адже спочатку фотографи особливо не помічали потенціал дівчини. Та одного разу один з них запропонував майбутній співачці контракт.

Астаф'єва мріяла потрапити до Х'ю Хеффнера

"Я не пам'ятаю точно, але це не для України. Це для закордону знімали календар, якась сантехніка чи хромовані вироби... і все це дуже цікаво. Непевно з цього все почалося", - зауважила підопічна Нікітіна.

В особистому житті у дівчат з "NikitA" якось не складається. Так, Астаф'єва кілька років зустрічалася з хлопцем, але два роки тому з ним розійшлася:

"Так, сім років були стосунки. Це був мій перший чоловік, єдиний з ким у мене були такі тривалі стосунки".

Тепер жінка сама і не поспішає заводити нового коханця. Мовляв, чоловікам лише й треба, що секс на одну ніч.

"Думають, певно, що, якщо дівчина роздягається і абсолютно до цього нормально ставиться, то значить вона якась розпусна, і значить для неї це легко", - зауважила Даша.

Нікітін виловив Юлю, щойно та народила

А от про кого у Астаф'євої хороші спогади, то це про засновника "Playboy" Х'ю Хеффнера. Даша запевняє, що з ним у неї нічого інтимного не було.

"Він дуже вихований. Він не дозволить собі нічого такого. Ну хіба що жартома вщипнути чи ще щось. Але абсолютно не викликає такого: "Ой, прибери руки!", якби це зробив хтось інший", - пояснила вона.

Друга учасниця дуету Юля Кавтарадзе також самотня. Адже не так давно вона розірвала стосунки з батьком своєї 2-річної доньки.

"Давайте не будемо сильно про батька моєї дитини. Тим паче, що зараз ми вже півроку як розійшлися", - зауважила вона.

Причиною руйнування сім'ї стали відверті сцени за участю Юлі в кліпі співака Андрія Кіше.

"Я розумію, для чоловіка це важко. Я намагалася йому пояснити, що у нас з Андрюшею немає жодних близьких стосунки. Тобто це була всього лише робота цікава для мене", - пояснила Кавтарадзе, додавши, що зараз поруч з нею немає чоловіка, з яким вона бачить спільне майбутнє.

Кавтарадзе та Астаф'єва - жінки самотні

А наостанок Астаф'єва та Кавтарадзе спробували пояснити, що ними керувало, коли ходили голяка по супермаркету.

"Іноді треба зробити щось погане, щоб люди захотіли змінитися, змінити щось у собі. Ми ж не роздяглися для того, щоб вся Україна роздягнулася і пішла по супермаркетах за покупками", - заявила Даша.

Мовляв, вони з Юлею намагаються бути на слуху у всіх.

"Треба ризикувати. Треба бути на межі, які на вістрі ножа, але так щоб і не зісковзнути", - додавала Астаф'єва.

Фото "Playboy", з сайту nikita-music.ru, "E-motion" , з сайту oomoto.ucoz.ru та прес-служби MamamMusic

Приєднуйтесь до дискусії
IDEALMEDIA
Останні матеріали
Більше матеріалів