Астаф‘єва розповіла про секс за кермом, порно та перший раз

30 вересня 2009, 15:35

Даша Астаф‘єва з дуету "НікітА" розповіла про свій перший раз, екстремальний секс, дитячі комплекси, а також ставлення до порноіндустрії.

"Порно для мене - табу, хоча пропозиції були... Ні, ні за які гроші! Я ніколи не змогла б зайнятися сексом за гроші, хоча дуже часто мені пропонують це. Причому відразу називають суми. Востаннє давали 10 тисяч доларів", - зізналася Астаф‘єва в інтерв‘ю "Фактам".

За її словами, знаменитий звідник Пєтя Лістерман казав, що є людина, ладна заплатити за ніч з Дашею мільйон доларів: "Я навіть образилася: "Пєтя, як тобі не соромно!"

"Займатися сексом люблю, як будь-яка нормальна людина. Але мені подобається робити це щиро", - запевнила співачка і модель. Певно, саме таким, щирим був секс Даші за кермом автомобіля:

"Востаннє займалася сексом у машині. Ми з партнером їхали по швидкісному шосе, він вів авто, і нам так захотілося, що все відбулося просто в процесі руху. Я постійно озиралася, боялася. От це був справжній екстрим".

А в принципі Даша ніякими місцями для сексу не гребує. Хіба що не любить "робити це" у громадських місцях: надворі, у туалеті літака. А ще вона зізналася: "Мені дуже складно підібрати партнера. Тільки з однією людиною у мене були серйозні стосунки, які тривали 7 років".

Також Даша поділилася, що із задоволенням залишить у спадок онукам свої фото в стилі ню: "Мені дуже подобається жіноче тіло. І якщо маю можливість залишити такий красивий слід після себе, щоб у старості не розповідати онукам казки, а показати красиві фотографії, то чому не скористатися цим?"

А перша фотосесія Астаф‘євої відбулася, коли їй було 17. Тоді вона саме перебралася у Дніпропетровськ, куди переїхала, після школи з Орджонікідзе.

"Фотограф вирішив мене перевірити і запитав: "А слабо тобі роздягнутися?" Я кажу: "Ні, не слабо". Буквально дві-три хвилини соромилася, потім це почуття минуло", - зізналася вона. Причому батьки дівчини до її відвертих світлин поставилися "нормально":

"Адже я з простої сім‘ї. Батько працював на залізниці, мама - на тепличному комбінаті. Пам'ятаю, принесла додому фотографії у стилі ню, поклала на стіл і кажу: "От така у мене фотосесія була". Батькам сподобалося, сказали, що гарно. А от бабуся спершу не розуміла, як можна все виставляти. Але потім змирилася".

Цікаво що Дашу, за її словами, виховували дуже суворо. Окрім того у дитинстві у дівчинки були сильні комплекси.

"Раніше у мене був страшний комплекс бридкого каченяти. У дитинстві була далеко не красунею - така худенька, маленька. У мене були проблеми зі здоров'ям: алергія, постійні прищі на обличчі", - поділилася артистка.

"Уночі уві сні я роздирала собі обличчя та руки, тому вічно ходила у подряпинах. У школі на мене пальцем показували: "Дивіться, яка страшна!" і дражнили тарганом. Я переживала страшно, комплексувала, ховалася. Але згодом переросла", - запевнила нині "перша дівка на селі".

"У мене, як і раніше, надто чутлива шкіра, тому доводиться за нею особливо доглядати. Якось я спробувала наростити волосся, зробити акрилові нігті, але почувалася некомфортно - усе, що не моє, заважає", - відкриває інтимні деталі свого тіла Даша.

Астаф‘єва, як вона каже, пропагує натуральне. Хоча, зазначає вона, може зрозуміти людей, які захоплюються пластичними операціями. "Правда, сама б не ризикнула, боюся..," - зізналася жінка.

"Крові боюся чужої, своєї - ні. Будь-які  хірургічні втручання - неприємні процедури. Мені нещодавно робили операцію на коліні, навіть не знаю, як усе перенесла. Я дуже вразлива і недовірлива людина", - розповіла Дар‘я.

Окрім того Астаф‘єва запевнила, що вона дуже соромлива: "Буває, виховані, порядні чоловіки, які мені подобаються, змушують страшне як соромитися, червоніти. Хоча вони самі мене найчастіше бояться".

"Просто у мене такий сценічний образ. Це самозахист, а у житті я різна. Адже багато хто, коли бачать, що ти відкрита, починають нешанобливо поводитися. А образ такої недоступної сексуальної рвачихи змушує людей трохи пригальмувати", - поділилася секретами співачка.

Також майже спростувала Астаф‘єва постулат про те, що шлях на сцену лежить через ліжко продюсера: "Не завжди. У нас з Юрою Нікітіним були романтичні стосунки. Я і зараз вдячна Юрі за те, що він допомагає мені по життю і спрямовує"...

Фото Kassandra, "Дусі", "Бліка" та стопкадр з кліпу "НікітА"

Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів