Коляденко закликає чоловіків не бути жмотами. Еротичні фото

Четвер, 4 березня 2010, 14:03
Хореограф Дмитро Коляденко тепер не дуже то й хореограф. Ні, танці та постановки Діма все ще робити може, але його сфера інтересів перемістилася у зовсім іншу площину.

Тепер екс-коханець Іри Білик марить вокалом. Можливо, на співи Діму потягнуло після трьох років без сексу? Адже саме стільки, за його словами, тривав період утримання. Ще б пак, після трьох років не лише собака завиє.

  Коляденко: Я - не жлоб

"Не повіриш, але це навіть круто, у якийсь період життя утриматися від сексу і зрозуміти, що тобі в цьому житті взагалі потрібно, кого ти насправді любиш і чи любиш ти когось взагалі", - запевняє Коляденко в інтерв‘ю журналу "Loaded".

Тепер Дмитро впевнений, що "життя без сексу - можливе".

"Якби ти поставив мені це питання у 16 років, я б сказав, що це нереально. А у 38 - кажу, що це круто", - підтверджує він.

Та жінки, які були у Діми, і в яких був Діма, знають: "...у Коляденка є грошики, є смак".

"Мої жінки не сильно любили плюшеві іграшки та повітряні кульки. Мої жінки любили прекрасні парфуми, норкові шуби, дорогезне взуття і, звичайно ж, діаманти..," - згадує епатажний шоумен.

"Знаєш, я за великим рахунком не жлоб. Я ніколи не рахую, скільки грошей у мене у гаманці і скільки я витратив", - запевняє він.

"Пам'ятаю, що одного разу мені не вистачило грошей на діамантову каблучку, яку я подарував одній жінці. Я позичив рівно $1000, щоб подарувати її, і наступного дня відразу ж повернув гроші. На той час для мене це було дуже дорого. Проте я не поскупився і купив її", - задоволений собою Дмитро.

"Мої жінки любили прекрасні парфуми, норкові шуби, дорогезне взуття і, звичайно ж, діаманти..."

Власне, Коляденко і собою в цьому плані гордиться, і інших закликає не "жлобитися":

"І сьогодні раджу всім чоловікам не бути жмотами! Адже жінки відразу вираховують жмотів і потім з ними не сильно хочуть дружити", - попереджає шоумен.

В цілому Коляденко на життя не скаржиться.

"Бути зіркою - це, до речі, дуже крута професія. Вона дуже легка. Всього лише йде трохи крові та нервів", - зауважує він.

До слова, у серці Діми пісні замінили танці.

"На сьогоднішній день мене більше цікавить вокал. Величезну частину часу я витрачаю на те, що сиджу у студії, пишу пісні", - ділиться він.

Бути зіркою - це крута професія
 

"Це щось зовсім нове. Ніколи не думав, що я вмію писати вірші - ще й хітові, або складати музику. Не думав, а вона взяла і почала мені снитися. Я рано зранку прокидаюся, хапаю мобільний телефон або диктофон, наспівую щось на нього і через 15 хвилин у мене готові хіти", - запевняє Коляденко.

Правда, як каже Діма, наразі в його сумці лежить тільки одна пісня.

"Друга зараз готується. У п'ятницю біжу на радіо відносити ще один трек. Вже думаю, хто буде знімати кліп", - додає він.

Також Коляденко поділився секретами свого зовнішнього вигляду і дрес-коду. Як каже артист, одягається він зазвичай залежно від того, який настрій має.

Коляденко взявся за вокал 
 Діма сам пише пісні

"Надворі я ходжу у чорному, з якоюсь яскравою курткою, кросівками, яскравими окулярами або у яскравій шапочці. Вдома я ходжу голий, а на телебаченні вдягаю тільки все найкраще, найдорожче, "найсмачніше". Все те, що "пахне" і ті речі, яких у простих людей немає", - роз‘яснив свою гардеробну політику Коляденко.

Він також каже, що у звичайному житті може ходити в брудному светрі: "Це нормально. Тому що я сильно втомлююся від того, що я переодягаюся 9 разів за день. Головне, щоб шкарпетки і трусики були чисті".

А от якби у світі зникли всі гроші, і лише у нього одного залишилися останні 100 доларів, Коляденко витратив би їх на свято:

"Ну звісно, я б купив пляшечку вина, пачку сигарет, свічі та маленький подарунок для коханої людини. І влаштував би такий пікнічок. Я люблю жити сьогоднішнім днем. Мені навіть не цікаво, що буде завтра, але якщо є 100 доларів і настає кінець світу, я візьму свічі, винце, сигаретки і маленький подаруночок у коробочці. Хай він буде дурничковий - маленькі парфуми. Зате буде крута вечірка".

 "Головне, щоб шкарпетки і трусики були чисті"

За матеріалами "Loaded"

Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
IDEALMEDIA
Останні матеріали
Більше матеріалів