Седокова знову роздяглася і заявила, що в сексі мізки зайві

20 квітня 2010, 13:11
Майже заміжня екс-"ВІА-Гра" Анна Седокова знову зняла одяг перед камерою і розповіла про найкращий оргазм та 11 хвилин сексу.

Співачка та письменниця вже не вперше з'явилася оголеною на сторінках чоловічого журналу "Maxim".

Фотограф попросив Аню знятися у найбільш мрійливих ракурсах. Однак Седокова буквально вчепилася у чорну тканину і усю зйомку не випускала її.

Окрім фотосесії артистка дала відповідь на кілька відвертих запитань.

Зокрема, екс-дружина футболіста Белькевича розповіла, що вона не з тих, хто віддає всю себе шоу-бізнесу.

"Я більше жінка, ніж артистка. Мене мало гріє той факт, що тебе люблять мільйони, а спати доводиться у холодному ліжку. Тому мені абсолютно комфортно з коханим з права, з донькою зліва, і я мрію про майбутніх "малюків-карандашів", - запевнила Аня.

До слова, Седокова не перестає розхвалювати свого нареченого Максима Шевченка. От і зараз заявила, що живе за рахунок коханого.

"Мені пощастило, і мій чоловік допомагає мені жити. Я не сама заробляю собі на життя. У нас сім'я, і ми дотримуємося старих традицій, коли чоловік бере усі обв'язки на себе", - пояснила вона.

Не забула Аня згадати і про інші принади Максима. Зокрема, за словами співачки, саме нинішній коханий подарував їй найкращий оргазм:

"Зовсім нещодавно. З появою чоловіка, мого справжнього кохання, який зробив мені пропозицію".

Схоже, Седокова впевнена, що знається на сексі, як ніхто інший:

"Для хорошого сексу потрібна легкість. Зараз більшість напружені через погодні умови, через кризу... А треба розслабитися і для початку залишитися удвох".

"Треба вимкнути телефони, ніхто ще не скасовував свічки, ванну і романтичну музику. І головне - відключити мозок. Мозок у сексі - непотрібний", - запевнила Аня.

А наостанок вона розповіла про те, скільки в неї з нареченим триває секс.

"Мені в цьому плані подобається книга Коельо "11 хвилин". Як би ми не хорохолилися, ніби замаємося коханням три рази на день по три години, процес цей більше 11 хвилин не займає", - заявила Седокова.

"Чоловіки помиляються, коли думають, що від тривалості сексу залежить жіноче задоволення. Скільки я не спілкувалася з подружками на цю тему, ми всі впевнялися в одному: нам абсолютно не важливий час у польоті - важливо, прилетимо ми чи ні", - додала вона.

За матеріалами "Maxim"

Фото maximonline.com.ua

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали