Каменських, Коляденко і Фагот згадали перший секс

15 липня 2010, 16:43
Коли температура повітря у столиці зашкалює, а сонце все більше припікає в голову, зірки ідуть на відвертість. Цього разу Настя Каменських, Фагот, Діма Коляденко та інші розповіли про першу закоханість і секс.

Скажімо, з продюсера і співака Потапа якось в ліжку намагалися зробити собаку.

"Можу сказати лише те, що запам'яталося більше за все. У ліжку доводилося чути всяке, але цю фразу запам'ятав надовго. Дівчина мені каже: "Ти можеш гавкнути? Я хочу уявити, що мене тра***є великий пес!" - розповідає в інтерв'ю "Бліку" Потап.

Потапа в ліжку хотіли зробити собакю

Колега Потапа по сцені співачка Настя Каменських свій перший сексуальний досвід отримала в 15 років. І, як уже визнавалася зірка, вона про цьому анітрошки не шкодує - "величезне задоволення і колосальний досвід"

"Мало того, він мені запропонував рольовий секс. Я стала вчителькою, а він маніяком. У своєму житті я мріяла зустріти маніяка. Але частіше уявляла себе на його місці. Тому запропонувала помінятися ролями", - зізнається Каменських.

Каменських бавилася рольовим сексом

Модель і співачка Даша Астаф‘єва на перший секс пішла по великій і серйозній любові. Через півроку після початку стосунків:

"Я сама була ініціатором близькості. За першої нагоди, коли його батьків не було вдома, все і сталося. Можу сказати, що з цією людиною у мене пов'язана маса приємних спогадів, адже з ним ми були разом 7 років", - зітхає Даша.

Астаф‘єва пішал на секс від великого кохання

Найсильніші враження у душі хореографа Дмитра Коляденко залишила дівчина на ім.‘я Іра.

"Її звали Іра, ми вчилися разом у театральному училищі у Дніпропетровську. Я п'ять разів вів її у загс, але він був зачинений. На що Іра казала, що це, мабуть, якийсь знак. А потім мене забрали в армію. А вже під кінець мені написав друг лист, що Іра вийшла заміж", - розповідає свою трагічну історію телеведучий.

"І перший секс був з нею же, мені тоді було 15 років. До речі, Лєна Коляденко дуже на неї схожа, одне лице просто. І коли ми познайомилися, це було буквально відразу після армії, я закохався у неї моментально", - повідомляє Коляденко.

Коляденка кинула дівчина, з якою він мав перший секс

Як заявляє співачка-блондинка Катя Бужинська, вперше на секс вона насмілилася... із власним чоловіком:

"Перший сексуальний досвід був з моїм чоловіком. Це відбулося свідомо, коли мені було 18 років. Ми обоє цього хотіли. Я не вважаю, що це рано чи пізно. Головне, що це сталося з людиною, яку я кохала".

За легендою, Бужинська "супружєскій долг" виконувала вперше із власним чоловіком

Соліст групи "Скрябін" Андрій Кузьменко невинності позбувся у 17.

"Перший секс у мене був у 17 років. Я довго зустрічався з дівчиною. Її звали Люда. У нас з нею була велика любов. Вона теж була моєю одноліткою. Все сталося за обопільною згодою і бажанням", - ділиться Кузьма.

Кузьма запевняє, що в нього секс був за обопільною згодою

Так само, у 17 перший секс стався й у фронтмена групи "ТНМК" Олега Михайлюти.

"Я зустрічався з дівчиною, її звали Юля, з нею все і відбулося", - коротко сказав співак.

У той же час закохався Фагот уперше, за його словами, у дитячому садку: "Мені було 5 років. До того ж, полюбив відразу двох дівчат. Одну кликали Юля, а другу - Наташа. Я писав їм обом однакові записки, тільки імена змінював".

Фагот вперше "ризикнув" з Юлею (на фото не вона)

А Аню Завальську з дуету "Алібі" любов наздогнала у школі.

"Перший раз я закохалася у 10-му класі, а він тоді був у 11-му. Щоб привернути його увагу, я написала кілька анонімних записок. І, незважаючи на те, що він відповів мені відмовою, він зробив це так красиво, що я закохалася ще більше!", - зізнається співачка.

"А перший секс відбувся у мене досить пізно, з більш досвідченим партнером. Все було дуже красиво, хлопець розумів, що для мене це важливо", - додала вона скромно.

Аня Завальська (ліворуч) досі згадує красивий перший раз

Телеведучий Ігор Посипайко вперше закохався у 9 класі.

"До нас прийшла нова дівчинка. Вона була яскравою блондинкою з кучерявим волоссям. Я закохався у неї з першого погляду. Домагався її взаємності цілий місяць. І вона все-таки погодилася бути зі мною", - поділився Ігор, ласий до кучерявих панянок.

Посипайко про секс промовчав

Ще менш охочим до розмов про перший секс виявився екс-партнер Наталі Могилевської по танцях Влад Яма.

"Я дуже влюбливий за своєю натурою: закохувався й у дитячому садку, і у школі. Навіть імен дівчаток не пам'ятаю. І навіть зараз, ставши дорослим, я легко можу закохатися. Але на даний момент зі мною знаходиться моя кохана дівчина Віка, з якою я щасливий", - обмовився про ім'я нової дівчини Влад.

Нагадаємо, не так давно Яма зустрічався з такою собі Ліліаною. А от перший сексуальний досвід Влад коментувати не схотів. Сказав, що це для нього занадто особиста тема.

І Яма теж не здав явки-паролі..

Фото "JetSetter.ua", "XXL мужской размер", "Loaded", "Флер d'Оранж", прес-служби "Скрябіна", прес-служби "1+1", прес-служби "Алібі", "ТСН.ua", "Бліка"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали