Влад Яма поділився думками щодо власного весілля і дітей

11 серпня 2008, 15:01
Коли Владу Ямі приписували роман з Наталкою Могилевською, його поява на людях із загадковою незнайомкою викликала певний ажіотаж. Хоча, виявляється, до тієї грудневої з‘яви Яминої Лілі народу пара зустрічалася вже майже півроку.

Так, Ліліана і Влад познайомилися рік тому, 9-го серпня і відтоді щомісяця відзначають День закоханих. А зізналися одне одному у коханні голубки вже через півроку.

"Це сталося в Єгипті, на незаселеному острові. У повному сенсі цього слова: там люди не живуть, просто якийсь ресторанчик", - розповів Яма в інтерв'ю журналу "VIVA! Украина".

Першим зізнався у почуттях саме Влад: "Я, і вважаю, що так і має бути!" При цьому, як поділився сам Яма, іноді йому здається, що слова любові він повторює аж надто часто. Хоча тілом, як щирий танцюрист, Яма теж виражає своє кохання.

Влад Яма вже рік крутить роман

"Мова дотиків, обіймів. Дуже важливо, як ти візьмеш людину за руку, доторкнешся до її щоки - це важливіше за слова!" - пояснює він, чому у любові надає перевагу саме цій мові. І з дівчиною у них в цьому повне взаєморозуміння.


До речі, нинішні свої стосунки Яма вважає "більш дорослими й усвідомленими". "І точно знаю, що у нас все ще попереду", - додає він.

"Я до багатьох речей почав ставитися простіше, навчився не помічати дрібниць і не приділяти їм значення. Я став швидше відходити від образ", - пояснює він різницю цього роману з попередніми.

Для кохання танцюрист обирає мову дотиків й обіймів

Проте від розмов про весілля Влад поки скоріше ухиляється. А от про діточок вже обмовився. "Просто сьогодні або завтра ми в РАГС не збираємося. Можу точно сказати, що поки про весілля й дітей не думаємо. А от що буде післязавтра, сказати не можу", - сміється він.

Каже, просто не хочеться загадувати далеко або будувати якісь довгострокові плани. Адже навіть таку просту річ, як літня відпустка, парі довелося планувати і погоджувати кілька місяців.

"Звичайно, я себе не бачу в будинку, де бігає шестеро дітей. Поки що, у всякому разі. А з іншого боку, поява шістьох дітей займе певний період часу, і я встигну звикнути. Абсолютно у цьому впевнений!" - продовжує думку Яма.

Яма сказав, що сьогодні або завтра у РАГС зі своєю Лілею не збирається
Може, післязавтра?

От тільки на питання, чи готовий він таки стати батьком шістьох дітей, Влад знову віджартувався: "Напевно сказати поки не можу. Про шостого подумаю, коли буде вже п'ятеро дітлахів. Тоді буду знати точно".

"Але у найближчі пару місяців у мої плани не входить стати багатодітним батьком", - додає він одразу.

Та й живуть закохані поки не разом - за словами Влада: "Ні, у кожного своя квартира". Як і бюджет.

"Ліля працює й у змозі сама себе забезпечити. Звичайно, є речі, за які я із задоволенням плачу... (Наприклад, по рахунку в ресторані) це само собою. Але, між іншим, Ліля дотепер тягнеться за гаманцем, коли приносять рахунок. І мені це дуже приємно, хоча грошей у неї я, зрозуміло, не беру", - розповідає танцюрист-красунчик.

Яма про дітей: "Про шостого подумаю, коли буде вже п'ятеро дітлахів"

А ще Влад зізнався, що дуже ревнивий. Тому і відносини з Ліліаною не раз проходили іспит на міцність сварками.

"Так, ми тричі дуже серйозно лаялися, і щоразу це траплялося саме на ґрунті ревнощів", - підтверджує Влад в інтерв‘ю виданню. Є в пари вже і спільні захоплення. Правда, не дуже корисні для здоров'я.

"Ми обоє любимо курити кальян, причому останнім часом, на мій погляд, робимо це занадто часто. Недавно я довідався, наскільки це шкідливо - майже так само, як сигарети. І зрозумів, що потрібно зав'язувати", - серйозно почав Яма.

Ліля і Влад підсіли на кальян

"Будемо дозволяти собі це задоволення раз на місяць... Зовсім відмовитися я не можу, ми ж живемо один раз, і накладати заборону на все неможливо. Що ж тоді, наступний крок - це монастир?" - каже він.

І взагалі, головне для Ями з його Лілею - просто бути разом, це і приємно, і ніколи не нудно. "Ліля з задоволенням ходить зі мною у тренажерний зал, грає в теніс... А нещодавно в одному ресторані ми грали у морський бій", - ділиться він.

Парочка завжди намагається відпочивати разом і використовує будь-яку можливість, щоб куди-небудь втекти. До речі, відпочинок для Ями це море-сонце-пляж, ну і ресторани і дискотеки ввечері.

А зараз, за зізнанням Влада, він збирається купити собі квартиру. І хоч поки вміє лише спритно закручувати лампочки, у ході майбутнього ремонту, можливо, іще чомусь навчиться.

За матеріалами журналу "VIVA! Украина"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів