Астаф'єва: "В Україні - це бізнес і бл***во". ФОТО

9 вересня 2010, 16:06

Фігуриста Даша Астаф'єва з дуету "NikitA" називає "бл***вом" деякі еротичні фотосесії в Україні. Але каятися Даша поки не збирається.

Після кількох фотосесій для чоловічого глянцю "Playboy" Астаф'єва вирішила, що цей журнал їй не подобається.

"Наш Playboy мені дуже не подобається. Вірите, навіть ні з чим його не хочеться порівнювати. Це взагалі нікуди не годиться, фотосесії жахливі, це, на жаль, не частина культури нашої країни", заявила Даша в інтерв'ю "E-motion".

"В Америці зовсім по-іншому, для них Playboy - це ціла епоха, стиль. В Україні - це бізнес і бл***во, по-іншому просто не скажеш. Якщо раніше журнал був орієнтований на зліт, то зараз це просто проплачені фотосесії для дівчат якихось багатих чоловіків або для тих, хто не зрозуміло звідки беруть гроші і хочуть за допомогою цих знімків знайти собі другу половинку", - резюмувала Астаф'єва, яка не раз позувала для плейбоївських фотосесій, як то кажуть," і тут, і там"

При цьому на питання "Ти не роздягнешся більше для жодного глянцю?" модель і співачка відповіла так:

"Ні. Так, в Україні в цілому погано йдуть справи з фотографією. Мій фаворит - Кассандра, але працюю я з різними людьми, до вибору фотографа і стилю зйомки підходжу дуже вибірково, тому що з'являється багато матеріалів, які викликають негатив".

"Я не хочу викликати негатив, так як свого часу було достатньо фотосесій, які, як виявилося, показали мене не з кращого боку для когось, хоча я ніколи нічого не робила з наміром", - запевнила Дарін.

І хоч тепер дівчина хоче відійти від еротичного стереотипу, каятися вона не збирається:

"Це мій досвід, можливо, це мої помилки, не можу точно сказати. Я не скажу, що я каюсь, що знімалася голою, зараз мені хотілося б відійти від цього образу. Не те, щоб я хочу стати черницею, просто я розумію, що дорослішаю".

Окрім того, в інтерв‘ю Астаф'єва зізналася, що за рік схудла на 10 кілограмів. Мовляв, "крутиться, як білка в колесі". Мало того, Даша припинила пошуки другої половинки.

"Я нарешті заспокоїлася, адже знайшла гармонію із собою", - пояснила вона.

Фото Met-Art

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали