Бушміна впевнена, що у "ВІА Гру" потрапила не через свій бюст

7 жовтня 2010, 11:12

Новенька учасниця групи "ВІА Гра" Єва Бушміна хоч і сподівається на свою молодість, все ж фігуру корегує у спортзалі. Білявка розповіла, яку білизну любить і на що розраховує при побудові кар‘єри.

На компліменти стосовно форми бюсту Бушміна, чиє справжнє ім‘я Яна Швець, реагує з гумором.

"Ой, та яка прекрасна форма? Мені 20, а не 46 років. Якби мені поставили таке запитання у 46, тоді це було б круто. Секретів жодних немає - я не роблю нічого! Молодість. Вона дає своє", - посміхаючись, сказала найновіша "ВІА-Гра" "Бліку".

Бюст Бушміної рятує молодість

"А щодо грудей - я ними задоволена. Ходжу до спортзала, роблю спеціальний комплекс вправ для преса, ніг і грудей у тому числі", - зізналася дівчина з Свердловська.

Щоб карколомно виглядати, Єва також правильно харчується і намагається спати по вісім годин на добу. Власне, в цьому їй особливо нічого не заважає - дітей нема, чоловіка також.

Єва задоволена своїми грудьми

Також Бушміна розповіла, чому віддає перевагу при виборі спідньої білизни:

"Колір для мене не важливий. Головне, щоб білизна була зручною. Одна з останніх фотосесій була у яскравій червоній білизні. Також подобається чорна й біла. Все залежить від того, під який одяг я її надягаю".

Співачка любить червону, чорну й білу білизну

Бюстгальтер Єва одягає і вдома, і у спортзалі: "Так. А надто надягаю, коли йду займатися у спортзал".

А от у те, що розмір і форма бюсту визначає, наскільки успішною буде кар‘єра жінки, Єва не вірить.

"Кар'єра залежить від ангела-охоронця, удачі, везіння і від місця, у якому ти знаходишся в даний момент. Я вірю в долю", - заявила Бушміна.

Нагадаємо, остання учасниця тріо "ВІА Гра" займалася на факультеті естрадного вокалу у Київській естрадно-цирковій академії.

До того як потрапити у популярний гурт, Яна Швець співала під псевдонімом Lucky, вела ранковое шоу на одному з телеканалів і танцювала у балеті "The Best".

Фото з офіційного сайту "ВІА Гри" та "Старлайф"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали