Нова "ВІА-Гра" Єва Бушміна була брюнеткою і роздягалася під іншим іменем

14 квітня 2010, 15:24

Новоприбула "ВІА-Гра" Єва Бушміна - особистість багатолика. Так, за паспортом дівчину звати і не Єва зовсім, а Яна Швець. А пару років тому Яна робила потуги, аби розкрутитися під псевдонімом Lucky. Однак за півроку проект прикрили - нібито через нестачу грошей.

Новенька учасниця сексуального тріо колись співала на бек-вокалі у Насті Каменських та гурту "Авіатор", а також пробувалася у ролі ведучої розважального шоу. Щоправда, як розповіла Бушміна в "Аналізі крові" на "Новому каналі", в ефірах вона заїкалась і забувала слова, тож на телебаченні протрималася недовго.

Народилася дівчина у місті Свердловськ Луганської області. Причому, як впевнена Яна, таланти свої вона успадкувала від батька. Тато співачки був небайдужий до музики, навіть мав власний колектив і досі грає на гітарі та співає.


Колись Яна Швець (нині відома як Єва Бушміна) була брюнеткою і носила псевдонім Lucky

Сценічне життя Єви почало налагоджуватися на "Українській Фабриці зірок". Саме під час участі у цьому проекті продюсер Костянтин Меладзе зробив їй пропозицію, від якої дівчина не змогла відмовитися.

До речі, як зізналася Яна, вона вже отримала свій перший гонорар як солістка гурту "ВІА Гра".

"Так, але поки у мене не було ані часу, ані потреби його витрачати. Начебто усе необхідне маю. Якщо випаде вільний час, пройдуся по магазинах, куплю щось з одягу і косметики", - сказала Єва Бушміна в інтерв‘ю "Фактам".

"На машину, звичайно, одного гонорару малувато, але після трьох - задумаюся над цим. Думаю, саме вистачить!" - заявила білявка.

Треба думати, що у "ВІА Грі" по дрібницях не розмінюються. Адже, за зізнанням Бушміної, найбільше з автівок їй подобається "Range Rover Sport". А він - не дешевий, коштує близько 70 000 доларів.

Тепер Lucky стала Євою Бушміною (ліворуч) і співає у "ВІА Грі"

Щоправда, не так давно колега Єви по групі, Надя Мейхер пропонувала цікавий бартер: брюнетка ладна була віддати Єві свій власний джип, якщо та купить Наді "Infinity". Надя засвітила свій "Ровер", коли вечеряла із московським кавалером Уржумцевим.

Між іншим, про своїх кавалерів Бушміна розповідати не захотіла.

"На такі питання я ВЗАГАЛІ волію не відповідати. Просто пропускаю їх", - заявила вона.

Однак дівчина підтвердила, що заради участі у "ВІА Грі" пожертвувала приватним життям і сімейним щастям:

"Я ВЖЕ це зробила! Вибір мій усвідомлений, ніхто мене не вмовляв. Пішла на це не заради популярності, мені важливо реалізувати себе і свої мрії".

Єва запевняє, що заради "ВІА Гри" пожертвувала дорогим...

"Сподіваюся, не станеться так, що однієї прекрасної миті я захочу піти з групи. Сцена мені ближча і дорожча за будь-яких женихів", - наголосила Бушміна.

Вона також підкреслила: "Влаштовувати особисте життя за рахунок популярності групи не збираюся. Це буде означати, що я опустилася на сходинку нижче, туди, де була на початку шляху до сцени".

А ще Єва побожилася, що нізащо не відмовиться від своєї мрії.

"Про все інше можна буде подумати і пізніше. Адже щастя - це не лише вдале заміжжя. Виходити заміж у 20 років не обов'язково. Створити сім‘ю можна й у 25, і у 35, і набагато пізніше", - впевнена вона.

Бушміна більше не хоче опускатися

Тим більше, що пісні "ВІА Гри" Яна слухала, за її словами, з дитинства, юності:

"Слухаю їхні пісні з 2000-го року, із самого початку існування групи. У "ВІА Грі" були тоді дві дуже гарні учасниці Надя та Олена. Я хотіла бути такою ж гарною, так само танцювати, бути успішною. Але головне - стати ГАРНОЮ".

"У дитинстві вважала себе бридким каченям. Комплексувала, що не така, як хотілося б", - зізналася дівчина.

Правда, змінювати зовнішність Єва нині вже не збирається.

Яна-Єва комплексувала через свою зовнішність і хотіла бути, як...
...Надя Мейхер і Олена Вінницька з першого складу "ВІА Гри"

"Почуваюся гармонійно у нинішньому образі. Хоча до цього багато експериментувала. У 17 років була палкою брюнеткою. Як кажуть, по молодості занесло... Довго рятувалася від цієї "краси", поки нарешті не повернулася до свого натурального кольору волосся", - розповіла артистка.

До речі, співаючи під псевдонімом Lucky, Яна була саме жагучою брюнеткою і справді виглядала інколи вульгарно.

А ще, за словами, Яни-Єви, моральних і фізичних навантажень у "ВІА Грі" вона не боїться:

"Рятує молодість. Я не сиджу на дієтах - харчування повноцінне і якісне, займаюся спортом. До того ж загартовування гастрольне у мене вже є. Танцюючи у шоу-балеті, об'їздила всю Україну!"

За пару років з фарбованої брюнетки Швець перетворилася на фарбовану блондинку

При цьому, за словами Бушміної, гримерки шоу-балету - "це вам не величезні теплі кімнати з диванами, окремими столиками для гриму і райдерами. Для учасників шоу-балету найчастіше відведене місце за лаштунками розміром два на два метри, де переодягаються і хлопчики, і дівчата. А які протяги там гуляють!"

Та й бек-вокалісткою, з "Фабрикою" дівчина, як вона каже, об'їздила 55 міст з 2-3 концертами за день і нічними корпоративами.

"Тому тур у складі "ВІА Гри", думаю, не стане надто важким для мене. Навпаки, дуже чекаю його, оскільки починається зовсім інший етап мого життя. Я не буду підтанцьовувати виконавцеві, співати у нього за спиною, а сама буду справжньою артисткою", - тішить себе новоспечена "ВІА Гра".

Між іншим, під псевдонімом Lucky Яна Швець записала один єдиний кліп - на пісню "За рекой".

ВІДЕО ДИВІТЬСЯ ТУТ:

Фото прес-служби Lucky, "Бліка", "E-motion" і з офіційного сайту "ВІА Гри"

Відео з YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів