Каменських: "Зроблю силіконові груди просто задля приколу"

12 жовтня 2010, 11:07
Співачка Настя Каменських розповіла, за якої умови піде на пластичну операцію зі збільшення грудей, і як доглядає за своїм тілом.

"Якщо я народжу трьох хлопчиків, то зроблю силіконові груди просто задля приколу. Але зараз у мене груди справжні", - заявила "Бліку" 23-річна колега репера Потапа.

За словами Каменських, нині вона має бюст другого розміру.

Водночас Настя додала, що "пластика" як така її не цікавить:

"Інші пластичні операції мене не хвилюють. Хоча на ранніх етапах кар'єри думки підкорегувати зовнішність все-таки були. Я хотіла збільшити верхню губу, але, подивившись на деяких артистів, зрозуміла, що це спотворює".

Як зазначає газета, Каменських розповіла, що у спідній білизні надає перевагу фіолетовому кольору:

"Мені не подобається сам по собі срібний колір. А от фіолетовий - обожнюю!"

Про те ж, що пишні форми допомагають жінці робити кар'єру в шоу-бізнесі, Каменських знає, але має на цей рахунок свою думку.

"Мене виховували так, щоб заради кар'єри я могла піти на все. Але потім зрозуміла: забезпеченість, гроші, популярність - це не найголовніше. Головне - не залишитися самотньою у 40 років. Мені в роботі абсолютно не потрібно показувати усі свої... принади", - впевнена співачка.

Своє тіло Настя "балує" кожні два тижні - ходить у солярій.

"Знаю, що ультрафіолет може шкідливо впливати на шкіру, тому намагаюся не переборщити, але й повністю відмовитися від засмаги теж не можу - коли бачу себе білою, то у мене починається істерика", - зізналася Настя.

Також співачка додала, що у домашніх умовах користується різними скрабами, масочками і надає перевагу кремам легкої текстури.

Фото "XXL мужской размер", "E-motion", "DELFI"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали