Каменських: я – не дівчинка за викликом. А Потап – не сутенер

19 березня 2009, 14:33

Жіноча половинка популярного дуету Потапа і Насті Каменських розповіла про непристойні пропозиції, сімейні плани та недоліки і переваги популярності.

Настя зізналася, що до її колеги Потапа інколи звертаються, ніби як до сутенера, що популярності вона досягла чесно, і що планує підняти демографічну ситуацію в країні.

"Повірте, за три роки я могла стати мільйонеркою, спокійно їздити на "Ferrari" у Маямі, і закінчити свою кар‘єру. До Потапа часто підходять і питають, скільки я коштую, на що він відповідає: "Та ніскільки, я вам навіть не раджу підходити до неї з такими пропозиціями", - почала видавати Каменських інформацію в інтерв‘ю "Жизни как она есть".

Настя запевняє, що коли їй пропонують "щось типу сексу", то у відповідь вона завжди каже: "Чувак, пішов ти зі своїм "Bentley", я сама на нього можу собі заробити".


У Потапа часто питають, скільки коштує Каменських

"У мене жорстка у цьому відношенні позиція. Я - артистка і співачка. А не дівчинка за викликом!" - гордо заявляє співачка.

Причому, що цікаво, за словами Насті, із подібними пропозиціями приходять часто не до неї безпосередньо, а саме до Потапа.

"Він навіть приколюється: "Каменських, чому ти така? Були б у нас і машини, і квартири, і дачі". А я йому завжди відповідаю, що якби я була така, то ні з ким би не поділилася", - сміється кучерява, але принципова краля.

Змінилося ставлення Каменських і до такого поняття, як секс на одну ніч. Якщо раніше Настя визнавала себе "пацанятком, яке посексилося і пішло далі", тепер все інакше.

Якби Настя була "така", вона б вже стала мільйонеркою?

"Раніше я могла собі дозволити секс на одну ніч. Але зараз ні. Я, взагалі, десь більше чоловік, ніж жінка. Я захочу - я візьму. Я не буду чекати. Я не буду чекати, доки мене будуть замоложувати. У мене ж все так: захотіла, значить отримала", - констатує вона.

Наразі ж Каменських знаходиться на стадії пошуку кохання - за її ж словами.

"У мене були стосунки з людиною три роки, але я з нею розсталася, і зараз ми просто хороші друзі", - додала артистка.

І вимоги у співачки до кандидата у гламурні принци не захмарні: "Вік до 30, зростом не нижче за мене". От тільки за стариганя багатого, як, скажімо, власниця конкурсу краси "Міс Україна-Всесвіт" Олександра Ніколаєнко, дівчина не піде.

Каменських від чоловіка багато не треба - віком до 30 років і зростом не нижчий за неї

"Я нікого не засуджую. Кожен заробляє і виживає, як може. Але про мене ніхто не може сказати, що я чогось добилася через ліжко. Ніхто цього не знає і не бачив. Мені дуже й дуже у житті пощастило"

"Хоча мама мене завжди вчила, що неважливо, яким способом ти будеш добиватися своєї популярності. Але я подумала, адже це - моя репутація, у мене є свої принципи. Я пишаюся цим, бо, приміром, Мадонна кричала, що популярності можна домогтися винятково через постіль, а я довела зворотне", - гордиться вітчизняний "діамант".

Настя каже, що на відпочинку їй нікого не хочеться - тож про курортні романи не може бути мови. "...Чи, може, я нікого до себе не підпускаю. Я не знаю. Коли я відпочивала у Домінікані, у мене був один єдиний коханець - океан", - пояснила вона.

"Про мене ніхто не може сказати, що я чогось добилася через ліжко"

"Я радію можливості відпочити від популярності. Я кажу спасибі тим, хто мене не впізнає. Бісить, коли тебе впізнають, я дуже розбещена відомістю. Цим я користуюся лише тоді, коли мене зупиняють даїшники. Я даю права і посміхаюся", - зізнається Каменських.

Між іншим, як розповіла Настя, каблучку, яку всі охрестили обручкою на заручини, їй подарували батьки - під сережки.

"А "рижуху", як кажуть по-блатному, з діамантами і написом "НК", що розшифровується як Настя Каменських, мені подарував знайомий друг. Він і Потапу також подарував подібну прикрасу з жовтого золота. А багато хто подумав, що від мого багатого прихильника", - додала вона.

Настя також запевнила, що не може бути з усіма направо й наліво, що вона - однолюб.

"Але, на жаль, при моїй професії дуже важко створити сім‘ю і бути з однією людиною. Це важко для публічної людини. Хоча мені вже хочеться сім‘ї, діточок. Я планую стати мамою трьох дітей, і першою у мене буде дівчинка, я так відчуваю, кучерявенька (сміється). Хоча я можу помилятися. Мені байдуже. Головне, що мої і кохані", - ділиться співачка.

За словами Насті, вона хоче більше, ніж одну дитинку, бо сама у сім‘ї була одна. "Та й до всього у нас же в Україні проблема з народжуваністю, треба виправляти ситуацію", - додає Каменських.

Настя планує стати мамою трьох дітей

"Коли у мене буде сім‘я, я більшу частину часу буду приділяти їй. Спершу сім‘я, а до кар‘єри можна буде повернутися потім. Я не боюся, що мене забудуть", - заявляє вона сміливо.

Каже, у неї більше прагнення до статусності. Можна, скажімо, стати продюсером. Але Настя Каменських не хоче до 40 років витанцьовувати і думати, що вона "офігенна та популярна".

Фото "Сегодня", "Playboy", "Бліка", скріншот з кліпу Потапа та Насті Каменських, "Комсомольської правди в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів