Депутати-геї купують коханців за $400 на годину?

17 листопада 2010, 12:43

Вітчизняні депутати з нетрадиційною орієнтацією виявилися найщедрішими клієнтами для повій, стверджує "Сегодня". За даними газети, VIP-клієнти з мандатами платять хлопцям за викликом по 400 доларів на годину.

Окрім щедрої грошової винагороди за секс депутати-геї дарують своїм коханцям-хлопчикам ніжність та ласку.

"Поведінка цих чоловіків (депутатів) абсолютно відрізняється від публічної. Вони дуже уважні, ввічливі з персоналом. Зазвичай приходять, на відміну від інших, без охорони. Завжди залишають щедрі чайові. А з відряджень привозять подарунки. Єдина їхня умова - конфіденційність", - розповів співрозмовник газети.

Після глобальної зачистки ринку інтим-послуг, столична міліція виявила понад 200 таємних притонів.

"Інтимний бізнес приховується під вивісками стрип-барів, масажних салонів, розважальних клубів, на квартирах та готелях", - розповів глава центру зв’язків з громадськістю київської міліції Володимир Поліщук.

До речі, правоохоронці повій класифікують. Найдешевші повії стоять на вулиці й коштують від 200 гривень, дешеві виїжджають за викликом і беруть за послуги від 400 гривень, а середні за вартістю - це дівчата з лазень, саун та стриптиз-клубів, які коштують від 500 гривень.

Для заможних клієнтів існує ескорт-сервіс, де дівчат "знімають" від 200 доларів за годину. І це лише супровід на якийсь захід. А за інтим потрібно доплатити ще стільки ж.

"У нас усі дівчата знають як мінімум англійську, до речі, дуже багато з вищою освітою. Серед нас багато колишніх працівників готелів, модельних агентств чи просто тих, у кого в готелях є хороші знайомі", - розповіла одна з представниць найдавнішої професії.

За словами співрозмовниці, за місяць вона заробляє 5-6 тисяч доларів, не враховуючи подарунків.

Щоправда, деякі депутати спілкуються з повіями не так мило, як тим би хотілося.

"Пригадую, як на одному прийомі до мене пристав п’яний депутат Верховної Ради. Каже, пошлеш мене - сядеш за доторкання до недоторканного. При цьому платити тобі не буду", - розповіла історію співрозмовниця видання.

Трапляються гонорові й серед естрадних артистів: "Відомий російський виконавець, популярний у 90-х, наприклад, мене спробував вдарити. Ледь відбилася".

Як розповіли в одному з готелів, де існує прихований бордель, серед їхніх клієнтів не лише народні депутати та зірки естради, а й відомі жінки.

"Їх також можна побачити по телевізору. Молодим людям вони платять 300 доларів за годину", - розповіло джерело.

Фото "ТСН"

IDEALMEDIA
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали