Іспанці проти волі роздягли подружку Роналду?

24 листопада 2010, 17:30

Російська модель Ірина Шейк з'явилася оголеною на сторінках іспанського журналу "GQ", проте не з власної волі. Представники 24-річної красуні запевняють - одяг із Ірини прибрали шляхом цифрової обробки фото.

Подруга португальського футболіста Кріштіану Роналду постає "в чому мати народила" на трьох з чотирнадцяти опублікованих журналом фотографій, повідомляє "El Mundo".

Вона стала жертвою "фотографічної ретуші та халатності "GQ Іспанія", стверджує директор агенції "Elite", що представляє "протеже звідника Лістермана".

Не надто сподобався представникам Шейк і сам заголовок - "Найкрасивіший Звір у світі. Хочеш побачити оголену дівчину Роналдо?", вигаданий, на їхню думку, лише для того, аби продати якомога більше примірників.

Зі свого боку, представники журналу переконують, що Ірина сама "погодилася позувати оголеною" та запевняють, що в жодному разі ані сам журнал, ані видавець не розпочав би "такої ризикованої та абсурдної гри, як стирати одяг з моделі".

Як роздягалася Ірина, на власні очі бачив директор іспанського "GQ" Хав'єр Фернандес де Ангуло, який був присутній на фотосесії. Те, що Шейк сама знімала з себе одяг перед камерою, можна побачити навіть на сайті видання, стверджує він.

На додачу, у фотографа Вінсента Петерса збереглися негативи з мадридської фотосесії, які також доводять правдивість слів журналу.

"(Ірину) могло зачепити, бо ми проінформували на обкладинці, що вона - дівчина Роналду, вона нас просила, аби ми цього уникнули", - припускає Фернандес де Ангуло.

"Про це необхідно згадувати... бо, якщо вона з'являється на обкладинці, то це тому, що вона чиясь дівчина", - додає він.

Скріншоти з сайту "GQ"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали