Femen просили наступника Черновецького підігріти попу, а їх арештували

2 грудня 2010, 12:29

Активісток руху Femen заарештували, коли вони просили тепла у голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова.

У четвер 2-го грудня було заарештовано трьох активісток жіночого руху Femen, повідомляє прес-служба Femen. Арешт відбувся під час зйомки моно-мітингу проти відключення опалення в місті Києві.

"Тортури холодом - один з найулюбленіших прийомів української влади. Щоосені нам звітують про готовність до опалювального сезону і щозими українці мерзнуть у власних квартирах. Виною тому фінансові махінації українських чиновників, які за іронією долі мешкають переважно у теплих країнах", - йдеться в описі акції "На морозі".

За словами активісток, міліція намагається інкримінувати їм хуліганство за фактом проведення акції "На морозі", а також за акцію на трасі проти насильства над жінками "Торкнися хоч пальцем", проведену раніше. Як запевняють активістки, їх будуть судити о 14.00 у Печерському районному суді Києва.

Наостанок "феменівки"-"Кровосісі" додають, що, на жаль, не встигли зробити фото з батареєю біля Верховної Ради з плакатом "Змерзли, мавпи?".

"Попов, підігрій дупу!"
"Відморозки, йопт"
Такий собі переносний радіатор. А що робити, коли влада не гріє, а лишень "нагріває"

Фото прес-служби Femen

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали