"Кровосісі" до Євро-2012 запустили нові талісмани: Блядек і Блядко

6 грудня 2010, 13:33

Попри те, що над любительками потрясти цицьками заради високих ідей вже сміється закордоння, жіночий рух Femen не вгамовується. Цього разу дівчата презентували альтернативний варіант талісмана Євро-2012. Замість Славека і Славка "Кровосісі" пропонують Блядека і Блядка.

"Блядек і Блядко люблять секс, футбол і пиво. На думку руху Femen, дані персонажі найбільш точно відображають плани й задуми УЄФА на євротурнір з футболу в Україні та Польщі", - йдеться у прес-релізі "феменівок".

Дівчата-ексгібіціоністки запевняють, що вони стурбовані тим, що в Україні під Євро-2012 може вирости рівень секс-туризму, проституції, злочинності та епідемій. А також вони нагадують про "свої вимоги до УЄФА та Мішеля Платіні особисто".

Так, феменівки, із голими цицьками і широко розпростертими ногами вимагають від УЄФА прийняти соцпрограму стосовно секс-туризму та проституції в Україні, тощо.

"Femen продовжує наполягати, що лише криміналізація клієнта повії до Євро-2012 послужить протидією "борделізаціі" Україна", - йдеться у релізі активісток.

І наостанок, "феменівки" пригрозили, що будуть і надалі перешкоджати всім офіційним заходам Євро-2012, влаштовувати акції протестів і провокації. Аж доки не будуть виконані всі їхні вимоги до УЄФА та Верховної Ради.

Як писав сайт "Чемпіон", шляхом голосування вболівальників на офіційному сайті УЄФА було вирішено: близнюків-талісманів чемпіонату Європи з футболу 2012 року зватимуть Славек та Славко.

Фото прес-служби жіночого руху

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали