Джигурда продаватиме голу дружину. ФОТО

14 грудня 2010, 14:29

Російський співак та актор Нікіта Джигурда знову роздягнув свою дружину - олімпійську чемпіонку з фігурного катання Марину Анісіну.

Епатажний артист не перестає захоплюватися тілом своєї коханої. Однак робить Джигурда це своєрідно - виставляючи принади жінки на загальний огляд.

Цього разу секс-фото Анісіної прикрасять нову платівку Нікіти Джигурди, пише "Экспресс-газета".

"Дивіться і заздріть! Хочу, щоб весь світ міг насолоджуватися її принадами. Я не випадково назвав диск з піснями у моєму і Марининому виконанні "Зеленоока богиня", - заявив співак.

Фотографії голої дружини Джигурда робив сам. Він же прийняв рішення не прикривати соски.

Анісіна з маленькою донькою прикрасять платівку

А от батьки фігуристки не у захваті від витівок свого зятя. Однак, як зізнався Нікіта, вони ще не знають про фотографії доці топлес.

До слова, коли батько Марини, у минулому відомий хокеїст В'ячеслав Анісін, вперше побачив Джигурду, то заборонив дочці приводити його додому.

Батьки фігуристки не в захваті від вибору доньки

"Ти зганьбила нашу сім'ю", - заявив В'ячеслав Анісін. Так само не хоче нічого чути про зятя й мама фігуристки.

"Ми кохаємо одне одного, і те, що думають нехай навіть близькі люди, нас мало бентежить. Навпаки, я хочу показати батьками Мариночки, яку красуню вони виростили. Вона - різностороння особистість. І в театрі грає, і пісні співає. Не дружина, а богиня!" - сказав Джигурда.

Фото "Экспресс-газеты"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали