Кемпбелл роздяглася і поговорила з Путіним про еротику. ФОТО

1 лютого 2011, 16:33

Російський прем'єр-міністр Володимир Путін дав інтерв’ю супермоделі Наомі Кемпбелл.

Річ у тому, що "чорна пантера" не лише роздяглася для одного з глянцевих видань, а й виступила у ролі журналістки.

40-річна Наомі знову роздяглася

Проінтерв'ювати Кепбелл довірили самого Путіна, з яким модель пов'язують дружні стосунки.

У розмові з Наомі прем’єр розповів про свою крутість, мотоцикли та еротичний календар, пише "Экспресс-газета".

Як годиться, наречена російського олігарха Владислава Дороніна, "підлизалася" до Путіна і зробила комплімент щодо його доброї фізичної форми.

"Я ходжу до спортзалу, щодня я плаваю і час від часу я зустрічаюся з друзями для проведення різного дозвілля. Буквально позавчора у мене було дуже хороше тренування", - похвалився прем’єр.

Нагадаємо, Путін полюбляє бавитися різними екстремальними видами спорту.

Зокрема, їздити верхи без сідла, рафтингувати річками з порогами, брати участь в автоперегонах, кататися на гірських лижах та полювати. Однак політик намагається бути обережним і зводити кількість травм до мінімуму.

"У студентські роки я зламав палець, дуріючи під час тренування, але останнім часом мені щастило, і нічого такого не було", - заявив він.

До слова, влітку Путін поганяв на мотоциклі "Harley Davidson" під час українського фестивалю байкерів. Екс-президент, схоже, залишився задоволеним прийомом "нічних вовків".

"Ну, це по-справжньому відмінні хлопці, по-справжньому круті хлопці. Один з них був дуже мужньою людиною, проїхав кілька тисяч кілометрів на двоколісному мотоциклі. Він інвалід з однією ногою, другу він втратив десь в Югославії під час війни", - вів собі Путін.

Путін бережеться від травм

"Я - не крутий, ось ці хлопці, вони - так", - додав він.

Окрім розмов про свою крутість, політик зізнався Кемпбелл, що вподобав еротичний календар від студенток з факультету журналістки.

"Дівчата мені дуже сподобалися, вони красиві. Календар мені сподобався, але це не найважливіше", - зауважив він.

Кемпбелл дізналася, що Путіну сподобався еротичний календар від студенток

Що ж стосується другого календаря, який критикував політику Путіна, то прем’єр запевнив:

"Ну, майже у кожній країні, а в Росії, гадаю, особливо, модно критикувати людей при владі. Якщо виступаєш на підтримку кого-небудь на зразок мене, тебе звинуватять у спробах здобути милість. Дівчата в еротичному календарі повелися хоробро, вони не злякалися. Будучи студентками журфаку, вони не могли не розуміти, що їм можуть сказати після публікації календаря. Тим не менш, це їх не зупинило, і вони все одно підготували календар. Тож, чесно кажучи, саме це мені і сподобалося найбільше".

Фото "GQ" з сайту "Экспресс-газеты"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали