Волочкова відцуралася від "єб***ої" партії Путіна і пішла через голі цицьки

3 лютого 2011, 12:50

Російська балерина та тусовщиця Анастасія Волочкова вирішила піти з політики і заявила, що не називала партію Путіна "єб***ою".

У середу білявка заявила, що виходить з партії "Єдина Росія", головою якої є прем'єр-міністр Росії Володимир Путін. Мовляв, причиною стала неадекватна реакція на відверту фотосесію Волочкової.

"Такий ажіотаж навколо моїх пляжних знімків став останньою краплею, а взагалі, я давно вже розмірковувала над виходом з партії. Мене підштовхнули обговорення, які виникли після фотосесії і засудження мого особистого життя - того, з ким і як мені жити, а особливо членами "Єдиної Росії" жіночої статі", - поскаржилася Настя в коментарі "Life Showbiz".

"Адже роздягалася я не в якості єдинороса, та й показувала всього лише груди", - додала балерина.

Та більш гучний скандал виник не через вихід Насті з політики, а через нещодавнє інтерв’ю, яке балерина буцімто дала "Радіо Свободі".

Так, на своєму сайті радіостанція розмістила текст розмови з Волочковою. Зокрема балерині приписали доволі скандальну цитату:

"А потім, коли на мене накинулася вся країна з претензіями, що я проти Ходорковського, ви знаєте, я ревіла, тому що мене реально обдурили. І, можливо, це та причина, до речі, через яку я зараз хочу вийти з цієї є***ої" партії "Єдина Росія" - тому що там неправда, і тому що мене просто обдурили".

Після виходу цього матеріалу Волочкова поспішила спростувати буцімто "свої" слова. Окрім того, тусовщиця заявила, що не давала жодного інтерв’ю "Радіо Свободі".

Волочкова каже, що показала лише груди, а не член

"До того, як я почула запис мого інтерв'ю на радіо, яке я не давала цій радіостанції, інтерв'ю було зроблено на основі диктофонного запису моєї бесіди з журналістом порталу "Єдиної Росії", я відмовляла журналістам в коментарях з цього питання, бо свою позицію висловила чітко. Але тепер, мабуть, доведеться коментувати, щоб не допустити тиражування фальшивого запису", - написала Волочкова у своєму Живому журналі.

"Моя дурість, що я не записала на свій диктофон це інтерв'ю для порталу "Єдина Росія", журналіст від якого мене вивів з себе, тоді мені було б, що протиставити вашому нібито інтерв'ю для радіо, з представниками якого я навіть не спілкувалася", - додала вона.

Нагадаємо, нещодавно Анастасія Волочкова вирішила привернути до себе увагу і виклала в інтернеті еротичні фотографії. На знімках танцівниця голяка позує на пляжі.

Пікантні фото сподобалися не всім. Сама Настя обурюється, що її почали засуджувати.

"А я не член показала, а груди! Я просто як жінка не з найгіршою статурою в нашій країні показала свої знімки. А все, що було далі, - це вже проблема морального виховання людей", - заявила вона "Комсомольской правде".

Волочкова розповіла, що її залучили до партії "Єдина Росія" ще у 2003-му році.

"Я ж не прийшла сама і не постукала в двері. Я зробила це для того, щоб у моєї благодійної діяльності була якась державна підтримка, а вийшло скоріше навпаки. Навіть не знаю, як буде проходити процедура виходу з партії, адже квиток я здати не можу, бо навіть не отримувала його. Знаю тільки, що номер мені привласнювали якийсь гарний, на зразок 17-й", - зауважила 35-річна тусовщиця.

До слова, у партії вважають, що Волочкова просто пішла з політки, бо ревнувала до однієї зі своїх екс-колег.

"У нас у партії вже є одна прима-балерина - Світлана Захарова. І Волочкова, мабуть, сильно ревнує до того, що до думки Свєти прислухаються. Виходить, що дві прими не тільки в одному балеті не уживаються", - розповіло джерело в "Єдиній Росії".

Фото зі сторінки Волочкової у Live Journal

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали