Lady Gaga розповіла, хто прагне її смерті

11 лютого 2011, 17:27

Співачка Lady Gaga, яку під час сексу дозволяється кликати просто Стефані, впевнена, що геть усім хотілось би побачити її мертвою.

24-річна зірка гадає, що люди лише й чекають, коли вона схибить, та мріють побачити її загибель, пише "The Showbiz Spy".

"Це ж те, що всі бажають дізнатися, правда? На що це буде схоже, коли вона помре…коли в неї станеться передозування, чим, на їхню думку, я зловживаю? Кожному хочеться побачити занепад суперзірки", - сказала Lady Gaga.

"Звісно, вони хочуть. Вони хочуть побачити, як мене спіткає провал. Вони хочуть побачити, як я впаду на сцені. Вони хочуть побачити, як я блюю в нічному клубі… Хіба не в такий час ми живемо? Те, що ми хочемо бачити, як люди, у яких є все, втрачають усе?", - додала співачка.

Однак, як би про це не мріяли гіпотетичні вороги, Lady Gaga не збирається найближчим часом поступатися своїм місцем на сцені.

"Одне з моїх найвизначніших творінь – це мистецтво слави. Я майстер у мистецтві слави", - запевнила артистка.

Невідомо, чи то Lady Gaga справді не вірить у щирість любові публіки, чи то песимістичні думки про блювотиння та загибель навіяло на неї нещодавнє харчове отруєння.

Недугу зірка тоді не лише стійко витримала на ногах, а й спромоглася гідно відпрацювати свій концерт у Лондоні. Потерпаючи від нудоти, співачка за нагоди вибігала за лаштунки, де й прощалася із вмістом свого шлунку.

"Ти не блюватимеш на сцені", - наказувала собі артистка.

"Також я думала, якщо я це зроблю, вони подумають, що я п'яна. А я не хочу, аби вони подумали, що я людина, не те що п'яниця. Я точно не бажаю, аби вони думали, що зі мною щось настільки банальне, як харчове отруєння", - поділилася Lady Gaga.

Фото "АР" з сайту cleveland.com

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали