Конгресмен із США показав усім охочим свій пеніс

7 червня 2011, 16:48

Американський конгресмен Ентоні Вінер зізнався в тому, що відправляв жінкам знімки, на яких були зображені інтимні частини його тіла, а потім неодноразово брехав з цього приводу, передає "ВВС".

Минулого тижня від імені Вінера на порталі мікроблогів Twitter була відправлено зображення ерегованного чоловічого пенісу, прикритого тканиною трусів. Конгресмен тоді заявив, що його акаунт зламали.

Однак згодом на прес-конференції політик зізнався в тому, що сказав неправду, пояснивши свою поведінку тим, що просто запанікував.

Зроблену з близької відстані фотографію себе самого в нижній білизні Вінер, за його словами, хотів відправити через систему прямих повідомлень. Доступ до таких повідомленнями мають лише безпосередні адресати - на відміну від звичайних постів на Twitter, які видно всім бажаючим.

Ентоні Вінер став новим героєм жовтої преси

"Зрозумівши, що я відправив це на Twitter, я запанікував, вилучив знімок і сказав, що мене зламали", - заявив конгресмен.

При цьому він визнав, що відносини з жінками в інтернеті мав і до, і після своєї торішнього одруження на помічниці держсекретаря США Гілларі Клінтон Хуме Абедін.

"Я обмінювався повідомленнями та фотографіями відвертого змісту приблизно з шістьма жінками протягом останніх трьох років ", - сказав він, але додав, що ніколи не зустрічався з цими жінками і ніколи не мав позашлюбних сексуальних зв'язків.

При цьому Вінер неодноразово повторював, що здійснював "жахливі помилки" і "абсолютно ідіотські вчинки", за які несе всю відповідальність.

"Моя дружина - чудова жінка. Вона ні до чого не причетна. Я перед нею дуже глибоко вибачаюся", - зауважив політик, додавші, що цей скандал не стани приводом для їхнього розлучення.

Одна з жінок, з якими фліртував політик, заявила телекомпанії ABC, що він постійно зводив їх бесіди в соціальній мережі Facebook, до теми сексу.

Конгресмен випадково виклав у Twitter пікантне фото

"Я не думаю, що він поганий хлопець. Я думаю, що у нього ті ж проблеми, що і у всіх", - зауважила жіночка.

Попросивши вибачення у членів своєї сім'ї, виборців, прихильників і колег, Вінер додав тремтячим голосом і витираючи сльози: "Я глибоко шкодую про те, що зробив, і я не подаю у відставку".

При цьому конгресмен підкреслив, що для пікантних знімків використовував домашній комп'ютер і особистий смартфон Blackberry, а не апаратуру, за яку платить платник податків.

До слова, за день до зізнань Вінера відомий консервативний блогер-провокатор Ендрю Брайтбарт опублікував в мережі знімки голого торсу конгресмена.

Брайтбарт заявив, що отримав ці зображення від жінки, з якою конгресмен фліртував в інтернеті.

Фото з Twitter конгресмена та "Reuters"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали