У Путіна пояснили, чому його фотографує сексі-модель

15 червня 2011, 18:21

У прем‘єр-міністра Росії Володимира Путіна з‘явилася особистий фотограф-модель. Прес-секретар глави уряду пояснив такий вибір великими навантаженнями на штатних фотографів.

Днями у президента Росії Дмитра Медведєва та прем‘єра Володимира Путіна з‘явилися особисті фотографи-жінки.

Медведєву перепала фотограф газети "Известия" Катерина Штукіна, яка кілька років працювала як фотокореспондент "кремлівського пулу". А Путін "відірвав" собі модель Яну Лапікову.

У Путіна з‘явилася особистий фотограф-модель

Як пише "Лента.ру" у 2008-му році та сама Яна Лапікова брала участь у конкурсі краси "Міс Росія". Користувач Live Journal drugoi зазначає, що у середовищі професійних фотографів ім‘я цієї дівчини невідоме.

"Ми не підбираємо фотографів за гендерною ознакою. Вона дійсно хороший фотограф, модельне минуле нас абсолютно не стосується, бо це не злочин", - так пояснив прийом на роботу до Путіна моделі його прес-секретар Дмитро Пєсков.

Яна Лапікова тепер обслуговуватиме екс-президента Росії

За його словами, на посаді особистого фотографа в уряді зарплата менша, ніж у міжнародних фотоагентств, пише "Взгляд" з посиланням "Интерфакс".

"Робота особистого фотографа - це каторжна праця, яка оплачується далеко не так, як оплачується робота в міжнародних фотоагентствах, а набагато нижче", - сказав Пєсков.

У 2008-му році Яна брала участь у конкурсі "Міс Росія"

Кажучи про роботу особистих фотографів Путіна, Пєсков повідомив, що дотепер ці обов'язки лежали на двох фахівцях, які "вже вичавлені".

"У нас давним-давно стояло питання (про прийом фотографа), але не могли домовитися про зарплату, людей не влаштовувало, в тому числі з пулу запрошували, але не влаштовує (зарплата)", - сказав він.

Фото з сайту rutalant та ЖЖ drugoi

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали