Сумська не вважає секс на стороні зрадою і не хоче знати зайвого

21 червня 2011, 16:47

Ольга Сумська на людях не розлучається зі своїм чоловіком Віталієм Борисюком. Проте, за зізнанням актриси, це не виключає певної свободи у їхніх стосунках.

В інтерв’ю виданню E-motion жінка зізналася, що ніколи не перевіряє кишені і мобілку чоловіка, щоб не знати зайвого, і взагалі не вважає фізичну зраду зрадою.

Незважаючи на таке легке ставлення до походів "наліво", як стверджує Сумська, у її стосунках з чоловіком панує мир і гармонія.

"Я даю чоловіку певний ступінь свободи. Я не вважаю фізичну зраду зрадою як такою, нічого страшного в цьому немає. Я цього не боюся, я повністю довіряю Віталіку. Існують якісь сімейні цінності, думаю, чоловік це розуміє", - каже вона.

"Я ніколи не залазила у його телефон, не перевіряю кишені - це не мої звички, я не хочу знати нічого такого, що зіпсувало б мені настрій", - додає актриса.

Секрет міцних стосунків від Сумської: не читати смски і не лазити по кишенях

Проте, за словами Сумської, інколи у їхній сім’ї спалахують і скандали.

"Ми так кричимо, що люди збігаються. Ми - артисти, дуже емоційні люди - покричали, все з'ясували - і через 5 хвилин помирилися", - додає вона.

Борисюк за 20 років спільного життя з Сумською не вивчив дату їхнього одруження

Сумська також розповіла, що, попри 20 років спільного життя, Борисюк ніяк не запам’ятає дату їхнього одруження.

"Про дати Віталій катастрофічно не пам'ятає. За 20 років він жодного разу не згадав про день нашого весілля, але я не ображаюся", - сказала вона.

"Я думала, може, варто поплакати, потопати ніжкою. Минулого року я нагадала перша: зранку накрила стіл, поставила квіти. Він вийшов на кухню і очманів, каже: "А що сталося?". Я кажу: "Та так, нічого, 19 років нашому весіллю". Віталік каже: "Боже, який я дурень". Думаєте, це щось дало? Абсолютно нічого, наступного року він забув про 20-річчя весілля", - додала актриса.

Єдина дата, яку, за словами Сумської, не забуває Борисюк, - це день її народження.

"Ні, це було б уже занадто, якщо Віталік і про це забуде, питання - навіщо ми тоді живемо. Про це він пам'ятає, довго готується. Віталій не з тієї категорії чоловіків, які роблять подарунки без приводів, хоча мені подобається, коли дарують квіти просто так. Кажу чоловікові: "Купи мені оберемок півоній". На що він відповідає: "Навіщо вони тобі потрібні?" (сміється). Я йду - і сама купую собі півонії", - побідкалася жінка.

Сумська не прти сексу на стороні?

В усьому ж іншому, за словами Сумської, у них з чоловіком - ідилія.

"Якщо я кудись їду, Віталік кладе мою нічну сорочку під подушечку, спить з нею. Так само, якщо він кудись їде, я беру його футболку і з нею сплю, мені подобається її запах", - похвалилася вона.

За словами Сумської, вона намагається не ображатися на чоловіка і не демонструвати свої капризи. Мовляв, який сенс щодня вимагати від нього діаманти, якщо він не зможе їх подарувати.

Фото E-motion, "Бліка", ТаблоID, Медіаняні

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали