Кровосісі: Януковичу закортіло власний Femen

4 липня 2011, 13:38

Учасників цьогорічного трофі-рейду недолюблюють вже не лише екологи, а й жінки. На улюблених покатушках Віктора Януковича-молодшого з‘явилися штучні "Femen".

"Жіночий рух Femen вражений ідіотською витівкою сина Януковича та організаторів мажор-трафіка Ukraine Trophy", - йдеться у повідомленні обурених феменівок-Кровосісь.

Femen вважають, що їх хоче син Януковича

Як зауважує прес-служба активісток, на офіційному сайті "трофі" повідомляється, що на другий день заїзду Femen пікетували учасників пробігу. На підтвердження новини додається малюнок з фальшивими активістками жіночого руху.

На сайті покатушок опублікували несправжніх "феменівок"

"Ми розуміємо бажання організаторів за допомогою підробки FEMEN надати своєму козлячому заходу хоч якесь інформаційне значення. Проте ніхто ані Януковичу молодшому, ані його пажам не давав права цього робити", - йдеться у заяві руху.

"Вітя, красти не добре. Хіба тато не вчив тебе у дитинстві цього догмату?" - звертаються "Кровосісі" до відомого любителя поганяти по бездоріжжю, президентського сина Віктора Вікторовича.

Зауважимо, Femen не вперше стикається з "рейдерськими атаками" на бренд. Не так давно, Московські політтехнологи створили організацію Ру.Femen для популяризації серед російської молоді ідей Путіна і Медведєва.

Бутафорні Femen пікетували учасників пробігу

Нагадаємо, автомобільні змагання "UkraineTrophy2011" проходять з 2 по 8 липня 2011 року, від Києва до Шацьких озер уздовж північного кордону з Білорусією через три заповідні зони.

Як писала "Українська правда", у цьогорічному трафі-рейді центральним виявився скандал із заповідниками, ліси яких могли пошкодити автомобілі-учаснники "Україна Трофі 2011".

Як зазначав заступник голови національного екоцентру України Олексій Василюк, маршрут джипів проходитиме через три унікальні заповідні території України.

"У двох із них – Поліському та Рівненському заповідниках - встановлений режим абсолютної заповідності, а це означає, що там заборонено проходити навіть пішим людям. Проведення перегонів саме тут є найбільш неприпустимим, ніж в інших місцях України", - додав він.

Як зазначалося, за псування об’єктів природно-заповідного фонду передбачена кримінальна відповідальність за статтею 252 Кримінального кодексу.

На Януковича і Ко мають зуб не лише жінки-фемен, а й екологи

Екоцентру вдалося зв’язатися із організаторами заходу і попросити змінити маршрут пробігу в обхід заповідних територій. Але "окрім брутальної лайки у слухавку вдалося почути тільки те, що маршрут змінювати ніхто не збирається".

"Це не екологи, це шантажисти. Я їх маю право так називати, якщо вони будуть продовжувати спекуляції на подібні теми", - сказав Янукович, цитує "Українська правда" 5 канал.

Янукович-молодший, один з учасників марафону і його торішній призер, запевняє, що маршрут перегонів заповідних зон не торкнеться.

Фото з сайту "Україна Трофі" та Live Journal Femen, "Полеміки"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали