Жертва Ландіка у лікарні надовго, а раніше знімалася оголеною. ФОТО

8 липня 2011, 09:59

20-річна дівчина Марія, з якою побився син депутата Верховної Ради Роман Ландік, вперше заговорила з пресою у лікарні.

Окрім того, з‘ясувалося, що дівчина працювала фоторедактором, моделлю, а на деяких сумнівних сайтах можна знайти компрометуючі фото, на яких буцімто зображена вона ж.

ВТІМ, ВІДВЕРТІ ФОТОСЕСІЇ - ЦЕ НЕ ПРИВІД КАЛІЧИТИ ЛЮДИНУ. ЩОПРАВДА, СИН ДЕПУТАТА ВЕРХОВНОЇ РАДИ РОМАН ЛАНДІК ЦЬОГО ОСЯГНУТИ НЕ ЗМІГ.

"Я не шукаю слави і не хочу обговорювати те, що сталося, мені зле", - єдині слова, які сказала Марія "Комсомольській правді в Україні" у дворику луганської лікарні.

На всі інші запитання журналіста дівчина, яку жорстоко побив депутат Луганської Міськради Роман Ландік, відповідала мовчанням.

Марія, яку побив Ландік, ще з півмісяця проведе у лікарні

У лікарні повідомили, що хвору госпіталізовано щонайменше на півмісяця.

"У пацієнтки струс мозку, і вона пробуде у нас ще як мінімум два тижні. Їй зараз важко фізично, і цілком природно, що вона не хоче говорити зі сторонніми людьми", - пояснила заступник головного лікаря лікарні Тамара Богомолова.

Нагадаємо, в одному з відеосюжетів по інциденту із Ландіком, ім‘я потерпілої дівчини прозвучало так: "Корчунова Марія Павлівна 1991-го року народження". Однак у публікаціях, які згодом з‘явилася у ЗМІ стосовно Маші, вона значиться як Марія Коршунова.

Як пише видання, побита Ландіком дівчина працювала моделлю, читала реп і захоплювала фотографією.

Маша працювала моделлю

У 2010 році вона взяла участь у відбірковому турі конкурсу "Міс Music Радіо-2010" в рамках гала-концерту "Я-зірка".

"Я живу в Луганську, наразі не вчуся, працюю фото-редактором, а на дозвіллі займаюся музикою. З модельним бізнесом мене пов'язують не тривалі стосунки, я дуже люблю фотографуватися і дуже люблю фотографувати", - розповіла тоді Маша організаторам проекту.

Дівчина обожнює співати в стилі реп. Вони з подругою навіть створили власну групу під назвою "Мджей".

Також Марія взяла участь у конкурсі "Міс 1+1" у 2009-му. Вона також пробувала себе у талант-шоу "Х-фактор".

Побита дівчина брала участь у конкурсі "Міс Music Радіо-2010"
Марія також брала участь у конкурсі "Міс 1+1" у 2009-му і пробувала себе у талант-шоу

А на одному з інтернет-сайтів ще у квітні з'явилися фотографії, які підписано так:

"Модель Маша Коршунова (Masha Korshunova) Луганськ, фіналістка конкурсу "Міс Music Радіо-2010". Дата народження: 1991. Зріст: 173. Розміри: 84/68/88. Очі: зелені".

На знімках дівчина зображена абсолютно оголеною і у дуже відвертих позах. При цьому абсолютно не виключено, що ці фото - результат обробки і "аплікацій" у фотошопі.

В інтернеті гуляють пікантні фото, які приписують Маші
Та, незважаючи, на те, що дівчина могла брати участь у відвертих фотосесіях, це не привід її калічити. Щоправда, син депутата ВР Володимира Ландіка Роман це осягнути не зміг
І ці фото аж ніяк не привід МОВЧКИ СПОСТЕРІГАТИ, як ошалілий депутат Рома Ландік гамселить 20-річну дівчину і тягає її за волосся по підлозі

Як відомо, у ніч з 3 на 4 липня депутат Роман Ландік побився із відвідувачкою одного з луганських ресторанів. В результаті бійки 20-річна дівчина потрапила до лікарні із травмами середньої тяжкості.

У розпорядження ЗМІ потрапив відеозапис із камер спостереження ресторану, на якому видно, як 34-річний Ландік жорстоко бив дівчину. Втім, Роман Ландік свою провину в інциденті заперечив, оголосивши себе постраждалим у бійці і написавши зустрічну заяву до міліції.

ПОВНЕ ВІДЕО побиття ви можете подивтися на ТаблоID.

Фото miss.1plus1.ua, з сайту fashionbank.ru, фото shockmodels.su, а також фото "Комсомольської правди в Україні"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали