Окунська засвітила чоловіка, з яким секс "щоразу, як перед смертю"

22 липня 2011, 10:22

Екс-дружина бютівця Власенка Наталія Окунська заявила, що не має претензій до батька своєї дочки. Щоправда, лише до одного – біологічного і Марусиного.

Завдяки соціальній мережі Facebook та активності в ній багатодітної білявки нарешті можна побачити обличчя чоловіка, з яким 10 років тому Окунська кохалася "щоразу, як перед смертю".

Звуть його Дмитро Приходько. А місцем роботи Дмитра на його сторінці у Facebook зазначено: Bureau of social communications.

В одній з дискусій на своїй сторінці у Facebook Наталя Окунська, яка виховує чотирьох дітей від трьох різних чоловіків, перекинулася словом з одним із колишніх. Як з‘ясувалося, Окунська і досі непогано спілкується із біологічним батьком своєї старшої дочки Марусі – Дмитром Приходьком.

Наташа не лише обмінюється з Дмитром цілком теплими репліками, а й обмовилася, що іншим до нього - далеко.

"Діма Приходько, до тебе як до батька Марусі в мене претензій немає ))) Тому не мудруй і не наривайся на скандал ))))))))) Іншим татусям до тебе далеко ))) І .... Дякую за Дочку )))", - написала Окунська у себе у Facebook.

Окунська у Facebook похвалила батька своєї старшої дочки Марусі
Ним виявився... бізнесмен Дмитро Приходько (по центру)

Водночас Наталя відмовилася пояснити одному з цікавих дописувачів соцмережі, чому за наявності рідного батька, Маруся спершу була Окунською Марією Олександрівною, потім після всиновлення стала Власенко Марією Сергіївною, а нещодавно знову повернулася на прізвище першого чоловіка Наталі.

"…Це було наше з Дмитром рішення, й на це є причини. Я вважаю, що те, що він регулярно бачиться з Марусею, це вже підтвердження того, що він Батько. Повторюю, до нього у мене немає претензій", - наголосила Окунська.

Окунська з Дмитром досі спілкуються
Хоча б до цього чоловіка Наталя претензій не має

"Моя дочка розуміє все і ні в чому не має утисків. Вона сильна й розумна дівчинка. Те, що Діма її тато, вона знала від народження, й у її свідомості нічого не змінилося, й це головне…" – впевнена Наталя.

Нагадаємо, раніше про Дмитра Приходька в житті Окунської було відомо мало – бізнесмен, власник ряду музичних магазинів, батько Марусі. Щоправда, 10 років тому через інтерв'ю журналу "FHM" Наталя створила Дімі досить пікантний імідж.

Маруся ж свого біологічного тата знає від народження, хоча й носила завжди прізвища чужих дядьок - то Окунського, то Власенка

Так, Окунська тоді зізналася, що саме секс із ним був у її житті найбільш ризикованим.

"З батьком моєї дочки секс був протягом трьох років - щоразу, як перед смертю. Діма міг мене брати у будь-якому місці: у ресторані, у під'їзді, у підвалі, на будівництві, у машині, у ліфті, на кухні, на столі, у літаку..," – без зайвої скромності ділилася колись враженнями від інтиму Наталя.

Тоді ж тусовщиця зізналася, що "нічого подібного я не відчувала ні з ким". Однак, за словами жінки, край їхнім із Приходьком стосункам поклали "його нескінченні ревнощі".

"Він має подорослішати. Це - людина-свято, а від свята теж втомлюєшся", - казала тоді Окунська.

10 років тому Окунська зізналася, що секс із Приходьком був найризикованішим у її житті

Водночас у тому ж таки інтерв‘ю 10-літньої давності Наталя наголосила, що Дмитро сам просив в неї дитину:

"Мої чоловіки просили дітей. Двоє старших були народжені у сім‘ї. А молодша (Маруся) від Діми... Коли у консультації мені сказали, що я вагітна, він мене виніс на руках і кричав: "Я найщасливіша людина!"

Нагадаємо, Наталя народила двох синів Ігоря та Андрія у шлюбі з баскетболістом Олександром Окунським, дочку Марусю – у стосунках з Дмитром Приходьком, а наймолодшу Поліну – у шлюбі з депутатом-юристом Сергієм Власенком

Фото з Facebook Дмитра Приходька, з Facebook Наталі Окунської, а також фото Secret Service з сайту news.aesta.net і фото Олександра Мордерера для журнала "FHM"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали