Кримчанка з Playboy любить мізки з гарним тілом. ВІДЕО

29 липня 2011, 11:45

Феодосійка Ірина Іванова, яка "Міс Серпень-2011" журналу Playboy натякнула, як її можна підчепити. Дівчина із переконливим розміром грудей розповіла, що любить гарних і мізковитих, а от можливості чоловічих шлунків її мало цікавлять.

У своїй анкеті на сайті Cage Girls Іванова, якій на ту мить було 22 роки, запевнила, що "підкочуватись" до неї у спортзалі - безглуздо.

"Адже там я працюю і це все, на чому я зосереджена", - зазначила Іра в анкеті.

Коли ж серпневу Playmate видання Х‘ю Хефнера спитали, які залицяння і спосіб познайомитись із дівчиною їй подобаються, вона відповіла:

"Чи можу я спитати ваше ім‘я, або Чи можна я буду називати вас "моєю"? Таких слів я ще ні від кого не чула".

При цьому Іванова віддає перевагу "чесним і справжнім" хлопцям. Серце Іри, яке приховане великим розміром бюсту, має шанси завоювати "хлопець, який не боїться взяти на себе відповідальність, може постояти за себе, а також має мізки та гарне тіло".

"Зарозумілість, лінощі, коли хлопці вихваляються своїми колишніми, о так, і зовсім не привабливо постійно теревенити про те, як багато ти можеш випити", - описала кримчанка риси, які відштовхують її від залицяльників.

Нагадаємо, Ірина Іванова з 16 років проживає у Сполучених Штатах Америки, де вивчає психологію і, як вона стверджує, має не надто багато вільного часу.

Тим не менш, час на еротичні фотозйомки українка знаходить. Інколи під час таких фотосетів Іра може дуже довго жувати гумку, плямкаючи ротом.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:


Відео і фото з сайту Cage Girls

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали