Маріон Котійяр показала китам голий бюст. ФОТО

14 жовтня 2011, 14:37

Французька акторка Маріон Котійяр показала свої груди після народження первістка. Зірці довелося купатися в морі майже голою та вчитися годувати косаток.

На ці "подвиги" Маріон пішла заради зйомок у новому фільмі, пише "The Daily Mail".

У містичній картині "Іржа та кістка" Котійяр грає інваліда з ампутованими ногами.

Стрічка базується на оповіданні канадця Крейга Девідсона. За сюжетом, головна героїня втрачає ноги під час виступу з косаткою в океанаріумі та намагається відновити своє життя.

Звісно ж, Маріон привернула чималу аудиторію до місця зйомок, які відбувались неподалік від одного з курортів на Півдні Франції. Гості готелю відпочивали на шезлонгах та споглядали шоу.

Бюст Котійяр привернув чималу увагу

Як зазначає видання, в одному з епізодів партнер Котійяр виносив її з води, вдягнену лише у чорні бікіні. Також на французькій зірці були зелені гольфи, аби створити на екрані ілюзію відсутності нижньої частини ніг.

Схоже, Маріон довелося добряче померзнути у воді, бо вона притулила руки до грудей, намагаючись зігрітися. Втім, акторка все ж таки зняла свою кофтинку із довгими рукавами та знову подалася до моря.

Раніше, того ж знімального дня, оскароносну Котійяр виймав з інвалідного візку її партнер. Вона виглядала хворою і була дуже бліда.

Минулого тижня Маріон була помічена у гідрокостюмі під час гри із косатками. Здавалося, зірка повною мірою скористалася можливістю ближче познайомитися із китами-вбивцями.

Її зустріч із величезними ссавцями відбулася у Ніцці. Маріон, вочевидь, брала уроки у тренувальному центрі, аби косатки слухалися її команд.

Якоїсь миті Котійяр обережно підійшла до нового приятеля із рибою в руках. Голодна тварина чекала на неї з відкритою пащею. Біля самого краю Маріон кинула нагороду у рот косатки.

Нагадаємо, зірка фільму "Життя у рожевому світлі" Маріон Котійяр стала мамою у травні цього року. Актриса народила сина своєму коханому, французькому актору і режисеру Гійому Кане.

Фото Splash з сайту "ТСН"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали