Кровосісі пом'янули слона Боя у Зооморгу

27 жовтня 2011, 13:37

Столичні "Кровосісі" влаштували захід, присвячений пам'яті померлого слона Боя. Свою нову акцію жіночий рух Femen назвали "Зооморг".

27-го жовтня топлес-активістки у масках мертвих тварин видерлися на дах центрального входу у Київський зоопарк.

Напівголі дівчата закріпили банер на конструкціях будівлі, перейменувавши зоопарк у "ЗООМОРГ". Femen впевнені, що ця назва найбільш точно відображає ідеологію і функцію столичного звіринця.

Також феменівки закидали центральний вхід звіриними потрохами і залили кров'ю. А з даху зоопарку топлес-активістки закликали "втрутитися у драму, що відбувається за стінами київського звіринця".

"Протягом десятків років корумповане керівництво зоопарку жере живцем безпорадних тварин. Конвеєр смерті щорічно забирає сотні життів рідкісних тварин, що гинуть страшною смертю від голоду, холоду, хвороб і нестерпних умов утримання", - йдеться у прес-релізі активісток.

"На керівні посади в зоопарк призначають людські покидьки, падальщиків, розкрадають один за одним залишки живої колекції зоопарку та його матеріальної бази", - йдеться далі у заяві феменівок.

При цьому зазначається, що рух Femen вимагає від влади закрити столичний зооморг, а недобитки експозиції врятувати шляхом їх розформування в українські та іноземні зоосади.

У порожніх клітинах зоопарку Femen вимагає помістити першу в світі колекцію прямоходячих високопосадовців-нелюдів, винних у національній зоокатастрофі.

Як писав сайт "Українська правда. КИЇВ", з початку 2011-го року в Київському зоопарку померло 114 тварин.

"Кровосісі" влаштували захід, присвячений пам'яті померлого слона Боя

Феменівки закидали центральний вхід звіриними потрохами і залили кров'ю

Свою нову акцію жіночий рух Femen назвали "Зооморг"
З даху зоопарку топлес-активістки закликали втрутитися у драму, що відбувається за стінами київського звіринця
Топлес-активістки на даху зоопарку у масках мертвих тварин

Фото прес-служби Femen

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали