Волочкова знову оголилася на Мальдівах

11 січня 2012, 13:45

Скандальна балерина Анастасія Волочкова знову викликала ажіотаж навколо власної персони. "Наречена" тенора Миколи Баскова вдруге знялася оголеною під час відпочинку на Мальдівах.

Чергову фотосесію Настя виклала у соцмережу Facebook, повідомляє "Сегодня".

Цього разу світлини танцівниці менш відверті, ніж торік.

Цього року Настя вдягла святковий "новорічний" купальник...

До того ж, Анастасію фотографував не її новоспечений бойфренд Басков, а колишній чоловік Ігор Вдовін. Саме з ним балерина поїхала на острови, в той час, як "золотий голос Росії" полетів на концерт Монтсеррат Кабальє.

...А груди сором'язливо прикрила руками

Цікаво, що фото-експерименти Волочкової стали прикладом для секс-символу СРСР – актриси Єлени Кондулайнен.

53-річна зірка фільму "Сто днів до наказу" так само, як і скандальна балерина, відпочила на Мальдівах та наробила оголених фото. Ці світлини акторка нібито відіслала своїй подрузі.

У свою чергу, подруга Кондулайнен вирішила "порадувати" загал та передала знімки до редакції "Экспресс-газеты".

Кондулайнен повторила за Волочковою...

"Думаю, подруга все ж не буде лаяти мене, що так вільно обійшлася з її красою, знімками. У телефонній розмові зі мною вона нарікала, що якісь світські дамочки дозволяють собі безцеремонні роздягання в Інтернеті", – розповіла подруга актриси.

...І таким чином нагадала про себе

"Але Олена не така. Для неї хай навіть і роздягання, але обов'язково щоб все було помірковано та красиво. Нехай ці дамочки, які роздягаються сьогодні в Інтернеті, зроблять це в Лєніном віці", – виправдала свій вчинок приятелька Кондулайнен.

Нагадаємо, у січні минулого року балерина Анастасія Волочкова виклала в мережу свої відверті фото з пляжного відпочинку. Після того епатажна артистка не раз демонструвала своє зіркове тіло і, схоже, не планує зупинятися.

Фото з Facebook Волочкової на сайті "Сегодня" та "Экспресс-газеты"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали