Екс-чоловік покликав Волочкову заміж

14 січня 2012, 18:03

Скандальна балерина Анастасія Волочкова тепер може обирати, за кого виходити заміж. Першу пропозицію одруження танцівниця отримала від тенора Миколи Баскова. Другу – від свого колишнього чоловіка Ігора Вдовіна.

Про свій відпочинок на Мальдівах та особисте життя Настя розповіла "Комсомольській правді в Україні".

Замість того, щоб поїхати на екзотичні острови разом з так званим "нареченим" Басковим, Волочкова обрала компанію свого колишнього, матері та доньки.

"Коля Басков, дійсно, пропонував мені летіти з ним відпочивати. Я подумала: а що, було б непогано! Але буквально за три дні до Нового року змінила своє рішення", - розповіла Анастасія.

"Буквально за три дні до поїздки Ігор замовив дві вілли на Мальдівах - одну для нас, другу для моєї мами з Арішею. У Ігоря - приголомшлива фантазія. Він не давав нам нудьгувати ні хвилини", - поділилася зірка.

Родина Волочкової в повному складі

Нагадаємо, Анастасія та Ігор розлучилися ще у 2008-му році. Відтоді між ними були дивні стосунки.

"Останні два роки у нас з Ігорем були складні взаємини. Так, ми подорожували разом. Але могли посваритися або з'ясовувати стосунки на підвищених тонах. А цього разу я здивувалася сама собі - у нас ідилія!" – запевнила Настя.

Що ж до чуток про весілля з Басковим, схоже, Волочкова й досі не серйозно ставить до співака.

"Коля раптом оголосив на дні народження у Діми Білана, що наше з ним весілля відбудеться 4-го березня. Я розсміялася, а він каже: "Настя, я не жартую. Давай спробуємо!" Я ж в даний момент не готова сказати ні так, ні ні", - зізналася танцівниця.

Мальдіви надихають Настю на оголення

Цікаво, що екс-чоловік Анастасії Ігор Вдовін теж несерйозно сприймає залицяння Баскова та навіть не ревнує. А реакція Ігора на новину про весілля стала ще більш приголомшливою.

"Тут, на Мальдівах, він запропонував мені вдруге зіграти весілля. Запитав: "Може, нам ще раз ризикнути?" Дизайнер Ольга Русан сказала, з ким би не було це весілля, вона готова створити для мене сім суконь. Тому що на минулого своєму весіллі я змінила п'ять вбрань", - розповіла Волочкова.

"Я як наречена без місця. Ігорю сказала, що подумаю. Двічі в одну воду вступити не можна. Але заради Аріші ... Одним словом, я поки не дала відповідь ні Колі, ні Ігорю", - резюмувала балерина.

Фото з Twitter Волочкової та "Комсомольської правди в Україні"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали